Wrocław Motorcycle Show 2019 - bądź tam z nami!

Już za kilkanaście dni do Wrocławia zjadą się wszyscy fani jednośladów z całego okręgu! Tak, to już IX edycja Wrocław Motorcycle Show!

Kiedy: 16-17 marca 2019 r.

Gdzie: Impreza odbędzie się w nowej lokalizacji, na czas remontu Hali Stulecia wydarzenie przeniosło się do zabytkowej zajezdni tramwajowej Dąbie przy ul. Wróblewskiego 38.

Motocykle do obejrzenia: Stoiska dealerów motocykli będą prezentować marki takie jak Aprilia, BMW, CAN-AM, Harley Davidson, Honda, Husqvarna, Indian, KTM, Moto Guzzi, MV Agusta, Polaris, Suzuki czy Yamaha. Fani mniejszych pojemności zapoznają się z ofertą SYM, Vespy oraz Rometa.

Akcesoria motocyklowe:  SHIMA, SPIDI, SHOEI, BELL, DICKIES.

Atrakcje: Po kilku latach przerwy powrócililiśmy do stuntu czyli pokazów jazdy ekstremalnej. Swoje umiejętności zaprezentują publiczności Mistrz Świata w Stuntridingu Marcin Głowacki oraz Maciej DOP, zawodnik, który jako jeden z nielicznych pokazy wykonuje na motocyklu Harley Davidson. W ramach targów odbędą się Motovlog Days 2019 - zlot youtuberów dzielących się swoją pasją z za kamerek video. Nie zabraknie pokazów mody, konkursów na scenie oraz wywiadów z podróżnikami (Ania Jackowska, Look Around the Globe, LifeWeLove, Marzenia Trzeba Spełniać.

Więcej informacji na naszej stronie www.wms.info.pl oraz fanpagu: https://www.facebook.com/WroclawMotorcycleShow 

Informacja prasowa

Chcesz wiedzieć co szykujemy?

Dołącz do motobandziorów - zapisz się do newslettera!

Zero spamu! Zobacz naszą politykę prywatności