Wielka Loteria Motobandy - Q&A

Sprawa jest poważna. Motobanda odpaliła akcję, jakiej w Polsce jeszcze nie było. W internecie znaleźć można video na których odbierają motocykle z salonów... Nowe motocykle! Suzuki Hayabusa, Triumph Scrambler 900, GasGas SM 700 i BMW F900GS... No... tego ostatniego nagrania jeszcze nie ma, ale spokojnie. Na wszystko przyjdzie czas.

Jedno jest pewne - tak gruba akcja nie przejdzie bez echa. Ale jest wiele znaków zapytania, wiele pytań... Dlatego hmmm... "zaprosiliśmy" kilku Motobandziorów na miłą pogawędkę.


Więcej informacji i REGULAMIN znajdziesz tutaj: https://loteria.motobanda.pl/