Ośrodek szkoleniowy MiniGP w Polsce! Sprawdź się sam!

Zawodnicy Formuły 1 zaczynają swoją przygodę od gokartów. Te stały się powszechnie dostępną zabawką i sposobem na nudę...


Co z motocyklistami?

Oglądając filmy i nagrania poświęconym historii zawodników MotoGP, można zauważyć, że znaczna część zawodników zaczynało swoją przygodę w GP Minibike'ów. W Polsce jest niewiele miejsc w których można przewieźć się fajnym minibike'iem i podszkolić swoje umiejętności przy tym świetnie się bawiąc! Na jedno z takich miejsc trafiliśmy dzięki Maćkowi, który jest bohaterem filmiku poniżej. Na miejscu możecie wynająć za grosze, dobrego MiniBike, z stosunkowo mocnym silnikiem i szlifować zarówno swoje umiejętności jak wypożyczone minibike'i. Wszystko w bezpiecznych kontrolowanych warunkach! Takie treningi bardzo poprawiają technikę jazdy nawet na dużym, pełnowymiarowym motocyklu ;)

Lokalizacja?

Jest to jeden z nielicznych tego typu obiektów w Europie, a już na pewno pierwszy w Polsce. Powstał podczas zeszłorocznych wakacji. Znajduje się on na terenie Międzynarodowych Targów Katowickich.Właścicielem obiektu "doskonalenia jazdy" jest Krzemień Racing Team. Brak ograniczeń wiekowych! Wystarczy posiadać swoj własny strój i kilka drobnych by móc świetnie się bawić i poprawiać swoje umiejętnośći :)