SP Connect – bądź w kontakcie dzięki mocowaniom na telefon!

Smartfony zdominowały naszą rzeczywistość.Smartfon zastępuje nam mapę, zastępuje komputer, służy za aparat fotograficzny, pozwala na kontakt z bliskimi. Szybki dostęp do telefonu pozwala też na błyskawiczne wezwanie pomocy. Marka SP Connect zadbała o to, by motocyklista, będąc w trasie, zawsze miał łączność ze światem.


    Czego oczekuje się od dobrego mocowania na telefon? Przede wszystkim, żeby było bezpieczne i pewne. W drugiej kolejności fajnie byłoby, żeby mocowanie wyglądało estetycznie i solidnie. Niestety - wiele rozwiązań i uchwytów sprawia wrażenie plastikowych i tandetnych. Dla wymagających powstał właśnie SP Connect.


    SP Connect jest niemiecką marką produkująca innowacyjne produkty dla osób preferujących aktywny tryb życia. Akcesoria pozwalają w sposób bezpieczny i wygodny przyczepić telefon do motocykla, roweru, samochodu, a także opasek treningowych. Uchwyty sprawdzają się także przy mocowaniu kamer GOPro, tabletów, powerbanków i innych urządzeń. Wielką zaletą systemu opracowanego przez SP Connect jest to, że poszczególne elementy łączą się na różne sposoby – to samo etui czy ładowarkę można umieścić na motocyklu, rowerze czy w samochodzie.

Swobodnie w ruchu

    Estetyka, uniwersalność i bezpieczeństwo – oto cechy rozpoznawcze SP Connect. Marka wychodzi naprzeciw potrzebom rowerzystów, motocyklistów, kierowców samochodów, miłośników biegania i wielbicieli innych aktywności. Tworzy produkty świetnej jakości, które można łączyć z systemami innych marek. SP Connect oferuje systemy dedykowane konkretnym modelom smartfonów, ale także uniwersalne.. Dostępne są także zestawy z uniwersalnymi pokrowcami wodoodpornymi na telefon, które chronią urządzenie przed zarysowaniami, deszczem, kurzem, pyłem i błotem.


Twist to Lock

    Każdy z elementów mocowania pasuje do siebie, dzięki czemu można je dowolnie łączyć, a ich montaż jest intuicyjny. To dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu Twist to Lock. Aby przyczepić telefon do uchwytu, należy umieścić port etui w gnieździe, przekręcić o 90˚ i gotowe! Telefon można przytwierdzić zarówno w pionie, jak i poziomie. To genialne w swojej prostocie rozwiązanie, sprawia, że smartfon można łatwo przypiąć i wypiąć, jednak jest on chroniony przed samoczynnym wypinaniem.

Na rower i motocykl

    Mocowanie smartfona musi tak działać, by nie zgubić telefonu w trasie, ale i nie uszkodzić go wskutek drgań podczas jazdy po bezdrożach. SP Connect Moto Bundle (429 zł) to jeden z najbezpieczniejszych dostępnych na rynku systemów. Przemyślany, nowoczesny design sprawia, że nie szpeci roweru ani motocykla, ale wygląda, jakby stanowił jego integralną część.


    Zawiera uniwersalny uchwyt na telefon skonstruowany tak, by tłumić wibracje oraz wstrząsy. W pakiecie jest także etui z osłoną przeciwdeszczową. Dedykowane uchwyty SP Moto Bundle sprawdzają się w większości modeli iPhona lub Samsunga. Można też zakupić uniwersalny adapter SP Connect Universal Interface, który pasuje do każdego urządzenia.

Gratka dla motocyklistów

    SP Connect Moto Bundle Kompaktowe rozmiary uchwytu sprawiają, że można go dopasować do każdego modelu motocykla. Wykonany z aluminium lotniczego jest bardzo trwały, minimalizuje drgania i wstrząsy, a etui z osłoną przeciwdeszczową umożliwia ładowanie indukcyjne i zapewnia łatwy dostęp do wszystkich portów telefonu.

Informacja prasowa