Sklep Motobandy - spacer po naszym sklepie pod Poznaniem.

Trochę to trwało, ale na dobre rzeczy warto czekać! Udało się równolegle przebudować sklep i otworzyć sezon. Dziś z przyjemnością i satsyfackją możemy oprowadzić i zaprosić Was do większego i lepiej wyposażonego sklepu stacjonarnego Motobanda na ulicy Gdyńska 19 w Czerwonaku - ledwie rzut kamieniem od Poznania.

W ciągu roku okazało się, że potrzebujemy więcej przestrzeni, dlatego co nieco wyburzyliśmy (video z tego wydarzenia mogliście zobaczyć na kanale jakiś czas temu). A potem żmudnie stawialiśmy kolejne ekspozycje. I tak - to jeszcze nie koniec, ale sklep w naszym przekonaniu prezentuje się na tyle godnie, że warto się nim pochwalić!

Znajdziecie u nas min. kaski motocyklowe, kurtki tekstylne i skórzane, jeansy motocyklowe, odzież damską, rękawice, buty, odzież turystyczną, akcesoria, zabezpieczenia do motocykla, chemię i środki czyszczące, oraz nasze gadżety. Jeśli chcesz się przekonać na żywo, jak prezentuje się ta miejscówka to zapraszamy pod adres: Gdyńska 19, Czerwonak, Wielkopolska.

Mamy czynne:

  • poniedziałek: 10:00 - 20:00
  • wtorek: 10:00 - 19:00
  • środa: 10:00 - 19:00
  • czwartek: 10:00 - 19:00
  • piątek: 10:00 - 19:00
  • sobota: 09:00 - 17:00

Zapraszamy! Na miejscu spodziewaj się zaangażowania naszych sklepowych chłopaków: Petit, Wiktor, Mateusz, Szymon i Wojtek zrobią co w ich mocy, żebyście wyszli usatysfakcjonowani. Poradzimy, pogadamy, wybierzemy najkorzystniejszy zestaw spełniający twoje oczekiwania. Pomożemy z zamontowaniem Pinlocka do wizjera, albo z montażem interkomu!

A jeśli nie dasz rady wpaść, to pamiętaj, że sklep internetowy jest oczywiście czynny całą dobę! https://motobanda.pl/sklep​ Cały zespół Motobandy daje z siebie 100% by Wasze zamówienia realizowane były sprawnie i szybko i żebyście mieli satysfakcję z dzielenia z nami swojej pasji. Do zobaczenia!