Rusz na motocyklową przygodę z Kawasaki!

Kawasaki pochwaliło się nowym projektem o nazwie Turystyka Kawasaki. W inauguracyjnym sezonie odbędą się trzy wyjazdy turystyczno-krajoznawcze po drogach asfaltowych. Trzy dni w siodle motocykla. Setki wspólnie pokonanych kilometrów, nowe znajomości i dobra zabawa!


Pierwsza edycja już za niespełna miesiąc – w dniach 20-22 maja, chętni będą pokonywać winkle w Bieszczadach. A kolejne wyjazdy – w lipcu oraz wrześniu – na Dolny Śląsk i Mazury.

Organizator zapewnia o formule „All-Inclusive” na wyjeździe. W ramach pakietu uczestnicy mają zapewnione - oprócz noclegów w komfortowych pokojach – również pełne wyżywienie (śniadania, lunch na trasie, kolacje), ale także koszty ewentualnych wstępów, opłat parkingowych i okolicznościowych upominków.


Innymi słowy, Wy rezerwujecie czas i przygotowujecie do wyjazdu motocykl (dowolnej marki), a zespół Kawasaki zajmuje się całą resztą.

Oczywiście - na miejscu będzie możliwość przetestowania modeli Kawasaki na sezon 2022 (rodzina Versys, Ninja czy Rodzina „Z”).

Więcej informacji: www.turystyka.kawasaki.pl  oraz www.sklep.kawasaki.pl  

Informacja prasowa