Rękawice Shima X-Breeze 2 LADY

Zobacz tabele rozmiarów
199,00
DARMOWA dostawa,
Zapłać w ciągu 5 godz. 8 min
6 lat gwarancji - po rejestracji w Shimie
100 dni na zwrot lub wymianę
Poznań
Warszawa (Piaseczno)
Wrocław
Łódź
zapłać później z paypo, płatność po 30 dniach
assistance

Rękawice Shima X-Breeze 2 LADY

Krótkie rękawice X-BREEZE 2 to połączenie ochrony, komfortu i wentylacji. 

Ochronę kostek zapewnia twardy protektor wzmocniony włóknem węglowym, a bok oraz obszar nadgarstka pokryte są panelami z absorberami impaktu uderzenia ArmorPlus. Wstawki z naturalnej skóry na wewnętrznej części dłoni poprawiają trwałość rękawic, a tkanina Hi-flow 3D Mesh na palcach i w okolicy mankietu zapewnia dodatkową cyrkulację powietrza. 

Palec wskazujący i kciuk są wyposażone w TouchTip™, który jest przeznaczony do pracy ze smartphone'ami. 

Uzyskaj to, co najlepsze z jazdy!

OCHRONA

  • PROTEKTOR KOSTEK WZMOCNIONY WŁÓKNEM WĘGLOWYM
  • ABSORBER IMPAKTU ARMOR PLUS
  • DODATKOWY MATERIAŁ Z BOKU RĘKAWICY
  • SKÓRZANE WZMOCNIENIA NA WEWNĘTRZNEJ STRONIE RĘKAWICY

CLIMATE: 

  • TKANINA 3D MESH

KOMFORT

  • PANELE ELASTYCZNE NA PALCACH
  • ŁATA ANTYPOŚLIZGOWA
  • PROTEKTOR KOSTEK NA ODDZIELNYM PANELU
  • LADY FIT

EXTRA:

  • TOUCH TIP™ NA PALCU WSKAZUJĄCYM
  • PASEK DO NACIĄGANIA RĘKAWICY

Opinie o Rękawice Shima X-Breeze 2 LADY

1.0/5

(Liczba Opini: 1)

5
0
4
0
3
0
2
0
1
1

Masz ten produkt?

Oceń i pomóż innym w wyborze

Ocena: 1/5 |
Mam bardzo małe dłonie jednak rozmiar S okazał się tak mały że nawet nie wsadziłam dłoni. Wymieniłam na M założyłam i byly w porządku, jednak po 1 krótkiej jeździe okazały się nie do wytrzymania. Bardzo uciskaja dłonie co sprawia dyskomfort same ruchy są bardzo ograniczone. Wydałam 30zl na przesyłkę i zwroty i az boję się zamawiać L że znowu będzie to dziwna rozmiarowka. Tabelka wymiarów nie jest prawidłowo podana bo przez nią zamówiłam rozm.S powinny być również podane długości palców.
Odpowiedz | Przydatna (2) | Nieprzydatna (2)
2023-05-07 13:43:06 | Autor: Blatik | Motocykl: Yamaha FZ6 600 Fazer (2004 - 2006)
Warto przed zakupem przez internet odwiedzić sklep stacjonarny i przymierzyć. Rękawice ciężko wybrać w sklepie a przez internet to tylko wybrać parę opcji.
rozwiń

Dane techniczne

Wentylacja
przewiewna tkanina Hi-flow 3D Mesh na palcach i w okolicy mankietu
Obsługa ekranów dotykowych
Tak
Materiał
Tekstylia ● Mesh
Przeznaczenie
Miasto ● Szosa
Ochraniacze
sztywny protektor na kostki, wzmocniony bok dłoni
Długość
Krótkie
Płeć/Rodzaj
damskie

Informacje o producencie - SHIMA

Shima to Polska marka — która swoje pierwsze kroki w produkcji odzieży motocyklowej zaczęła od rękawic. Z biegiem lat zaczęła rozszerzać swoją ofertę o jeansy motocyklowe z protektorami, buty oraz kurtki. Teraz wprowadza również sportowe kombinezony. Jednak to nadal rękawice są w ich ofercie głównym produktem — który wyróżnia się designem, zaawansowanymi protektorami oraz konkurencyjną ceną. 

Tabele Rozmiarów

Shima Rękawice Motocyklowe Damskie

Shima Rękawice Motocyklowe Damskie
Nie ten rozmiar? Wymienimy!

W razie nie trafienia rozmiaru - nie ma problemu, od ręki wymieniamy na inny :)

Wystarczy, że odeślesz nam produkt a my bierzemy na siebie drugiego kuriera z odpowiednim już rozmiarem.

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt

Producent:

SHIMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ignacego Mościckiego 1,

24-100 Puławy

bok@shima.pl

Opinie o sklepie

Zweryfikowane opinie z Google
Z tak szybkim dotarciem paczki to się dawno nie spotkałem. Wszystko jak być powinno, przesyłka szybko wysłana, jest feedback o tym co się z paczką dzieje, towar dotarł dobrze zapakowany i zgodny z zamówieniem. Organizacyjnie chłopaki mają to ogarnięte :)
Nikodem Wolski
Nikodem Wolski
Towar zgodny z opisem wysyłka błyskawiczna i gratisy sklep wart każdej złotówki zapraszam każdego motobandziora
Lukasz Elo
Lukasz Elo
Udany zakup, bardzo szybka wysyłka i informacja mailowa na każdym kroku, od zakupu do dostarczenia paczki przez kuriera - Polecam
Andrzej Szymichowski
Andrzej Szymichowski
Błyskawiczna przesyłka (zamówienie o godz. 14, paczkomatem już o godz. 8 rano następnego dnia!) , paczka zapakowana schludnie i estetycznie, tak samo kurtka, która była prezentem urodzinowym, więc nawet nie było potrzeby szukania okazjonalnego opakowania. Zdecydowanie polecam i na pewno wrócę do Motobandy na kolejne zakupy :)
Ada Banasiak
Ada Banasiak
Mogę z czystym sumieniem Polecić sklep motobanda może na miejscu mnie nie było ale fachowa pomoc poprzez e-mail przy zakupie pomogła , profesjonalne podejście do klienta , kiedyś jak pozwoli na to pogoda napewno się wybiorę do sklepu a tym czasem pozostaje napić się kawy w ich kubku
Paweł W
Paweł W
Bardzo polecam motobandę. Świetne podejście do klienta na najwyższym poziomie od samego początku do końca. Oby więcej takich sklepów.
Wojciech Skwarcan
Wojciech Skwarcan