Rebelhorn Vandal - Bezpieczny i niegrzeczny!

Rebelhorn Vandal to kurtka zaprojektowana we współpracy z Danielem, którego za pewne kojarzycie z naszych produkcji. Jest to kurtka skórzana, która miała na celu spełnić wszystkie oczekiwania motocyklistów odnośnie nowoczesnej kurtki motocyklowej.

Konstrukcja została tak przemyślana, że pasuje na każdy rodzaj sylwetki - a wiadomo, że w przypadku kurtek skórzanych nie jest to łatwe! Sprzyja temu szeroka rozmiarówka: od 44 do 62. Kurtka łączy w sobie skórę i stretch, a w wersji Air ma dodatkowo meshowe wstawki. Przeznaczona jest do jazdy miejskiej. Skóra, jest świetnie wentylowana, dlatego w Vandalu śmiało można jeździć nawet latem. O prawidłową wentylację dbają perforowane panele skórzane z przodu i z tyłu, oraz wydajny centralny kanał wentylacyjny. 

Co złego to nie my! Vandal zachęca do małej rozróby na motocyklu.

Kurtka ma dwa zamki - 360° i krótki i pasuje do jeansów z tej samej linii. Można je spiąć, co wpłynie na komfort i bezpieczeństwo używania zestawu. Krój kurtki jest sportowy, ale samo przeznaczenie Vandala to głównie jazda miejska i szosowa. TO zestaw, który sprawdzi się do wypadu na miasto, nocnej przejażdżki, czy wyjazdu ze znajomymi, Użyteczność kurtki zwiększają liczne kieszenie – kurtka ma ich aż 7 – 4 wewnętrzne i 3 zewnętrzne, a spodnie 6 zewnętrznych.

Swoboda ruchów w skórzanej kurtce? Taki ma być Vandal!

Kurtka ma ochraniacze łokci i barków SAS-TEC® CE-level 2 i możliwość regulacji położenia ochraniaczy łokci. Standardowo posiada również kieszeń na ochraniacz pleców, który polecamy zakupić, ale co coraz częściej spotykane - kurtka posiada możliwość zamocowania ochraniacza klatki piersiowej. O wytrzymałość konstrukcji kurtki dbają podwójne i potrójne szwy. Slidery barków to dodatek pełniący głównie funkcje wizualne, ale z ciekawostek - płytka w sliderze jest wymienna.


Ale kurtka to nie wszystko, bo na zestaw Vandal składają się również jeansy. Jeansy motocyklowe Rebelhorn Vandal dostępne są w w kilku kolorach i w kroju męskim i damskim. Kryją w sobie kevlarową podpinkę. W komplecie znajdują się ochraniacze kolan SAS-TEC poziomu 2 i ochraniacze bioder SAS-TEC (level 1). Jeansy Vandal posiadają 2 kanały wentylacyjne z przodu zapewniające idealną cyrkulację powietrza. Jest też kilka innych bajerów, o których możecie dowiedzieć się z obszernego video!

"Streetową" kolekcję Vandal znajdziecie u nas: