Rebelhorn Cubby IV - nowa odsłona kombinezonu turystycznego

Motocykle turystyczne przeżywają obecnie coś w rodzaju rozkwitu, wręcz renesansu. Na potrzeby motocyklistów na bieżąco muszą odpowiadać producenci odzieży. Dlatego w tym sezonie pojawia się już czwarta wersja znanego i lubianego kombinezonu turystycznego Rebelhorn Cubby.

Rebelhorn Cubby to kombinezon turystyczny, którego ewolucję mieliśmy okazję śledzić od kilku lat. Cubby IV to nie tylko całkowicie nowy design, lecz także znacznie lepsze parametry techniczne. Wizualnie kombinezon wygląda jak pełnoprawna kurtka turystyczna. Przeskok można dostrzec w każdym aspekcie: bezpieczeństwo, komfort, efekt wizualny.

W Cubby IV poprawione zostało dopasowanie do sylwetki. Zadbano też o wentylację. Na rękawach pojawił się dłuższy zamek wentylacyjny, a w spodniach dodano wypinane panele wentylacyjne na udach. Regulowane panele wentylacyjne znajdują się na klatce piersiowej, a z tyłu przekonstruowano i wydłużono wyloty powietrza.


Cubby IV jak przystało na odzież turystyczną sprawdzi się w wszelkich warunkach pogodowych: zarówno w upale i pełnym słońcu, jak i w wilgoci, czy zimnie. To ostatnie min. dzięki dopinanemu kołnierzowi, oraz podpince ocieplającej. Kurtka wykonana z poliestru, ma również wstawki z materiału Ripstop i panele Dobby Balistic. Za ochronę motocyklisty odpowiadają ochraniacze Poziomu 2.

Kombinezon Rebelhorn Cubby IV będziecie mogli zobaczyć również na Motobandzie. Pod względem komfortu, estetyki i bezpieczeństwa to bardzo ciekawa propozycja i jest nadal w rozsądnej cenie.