Prezentacja: Kaski MT poniżej 400zł?

Kaski motocyklowe, to podstawowy atrybut każdego motocyklisty - nie ma sensu wsiadać bez niego na motocykl. Stanowi naszą pierwszą linię obrony. Oczywiście polecamy wszystkim kaski z włókna szklanego, ale jesteśmy świadomi - że na mniejsze pojemności, mało kto wyda od razu cały worek gotówki na garnek. 

MT Helmets 


MT to Hiszpańska marka kasków motocyklowych, która jest obecna na rynku od 1968. Fajne jest to, że poza zwykłym byciem i produkcją kasków - starali się dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju branży. Warto wspomnieć o dwóch opatentowanych technologiach - NFS oraz 'Hi absorbtion innel shell'. Pierwsza z technologii polega to na tym, że w skorupie wbudowany jest moduł, który po synchronizacji ze smartphonem uruchamia automatycznie powiadomienie w razie kolizji (W tym celu wystarczy przyłożyć telefon do kasku). Natomiast drugi patent to specjalny EPS, czyli wewnętrzna skorupa z kontrolowanymi strefami zgniotu. 

Tanio 

Chociaż do niedawna kaski tej marki w malowaniach przekraczały cenę 400zł - obecnie można je kupić poniżej tej kwoty. Jest więc tanio - to najniższy cenowo rozsądny pułap dla ochrony naszej głowy. 

MT Blade SV


Kask jest na rynku już od kilku lat, kiedy debiutował jego ceny oscylowały w okolicach 400zł - teraz można go kupić już za 349zł, a wersje z malowaniem są tylko kilka złotych droższe. To najpopularniejszy model z rodziny, jest tani - posiada agresywnie narysowaną skorupę z poliwęglanu oraz wbudowaną blednę. Do tego nieźle wykonany środek - jak na ten przedział cenowy. Kask posiada podbródek, miejsce na pinlock oraz technologię NFS i HI ABSORBTION INNER SHELL . 

AKTUALIZACJA: Wrzuciliśmy go do naszej oferty!

MT Thunder 3 


Najnowsze wcielenie Thunder, które zadebiutowało na naszym rynku w 2017 roku. Na papierze - dane techniczne wyglądają zupełnie tak samo jak modelu Blade SV, z tą różnicą, że tutaj już nie posiadamy technologi NFS. W praktyce okazuje się, że Thunder 3 jest cięższy, skorupa jest trochę grubsza, a wentylacja i środek kasku zmienione. Tutaj za sterowanie wentylacją odpowiadają duże, łatwo dające się obsługiwać suwaki. Cena za kask w naszym malowaniu - 369zł! - Trafił już do naszego sklepu!

MT BOULEVARD


Najtańszy i najprostszy z dzisiejszych kasków - Boulevard to kask otwarty typu Jet. Skorupa wykonana z tworzyw sztucznych, z grubą szybą z poliwęglanu. Cena wynosi 269zł, więc jest tanio. Kask posiada wbudowaną blednę, a wyściółka nadaje się do prania. 

Podsumowanie 


Nasza przygoda z tymi kaskami się dopiero zaczyna - jesteśmy po pierwszym "macaniu", a jazda zacznie się wraz ze startem sezonu 2018! Sami jesteśmy ciekawi ile jakości można kupić w tej cenie, ponieważ zapowiada się całkiem przyzwoicie. Dla kogo dedykowane są takie kaski? Naszym zdaniem na mniejsze "mocowo" motocykle - takie, dedykowane na kategorie A2. 

Chcesz wiedzieć co szykujemy?

Dołącz do motobandziorów!

Zobacz naszą politykę prywatności