Pijany kierowca zatrzymany przez vlogerów na quadach. Postawa godna uznania!

Ładna pogoda, piękna okolica i przejażdżka quadami. Na jednym ze skrzyżowań podejrzenia quadowców wzbudził samochód stojący na drodze. Sytuacja nie była jednoznaczna, ale wystarczyło nieco uwagi i zaangażowania. Bardzo możliwe, że dzięki tej interwencji udało się ocalić czyjeś zdrowie lub życie.


Autorem video jest Quadowy Vlog, który, jak można się domyślić - nagrywa filmy w których jeździ quadem. Quady zatrzymały się w pewnej odległości od podejrzanego samochodu. Po bliższym rozeznaniu sytuacji okazało się, że kierowca samochodu i pasażer są totalnie pijani. Gdy samochód próbuje ruszyć Quadowy od razu przechodzi do akcji.

Całą sytuacja wraz z interwencją policji zajęła 2,5 - 3 godzin. Jak się okazało niemogący utrzymać się na nogach kierowca samochodu miał 3,5 promila w wydychanym powietrzu. Sytuacja była napięta, pijani ludzie bywają agresywni i niebezpieczni, ale mimo nerwów wszystko przebiegło bezpiecznie.

Quadowy Blog wykazał się odwagą i zdecydowanym sprzeciwem wobec szkodliwych zachowań. I choć każdy myślący człowiek potępia jazdę pod wpływem alkoholu, to nie każdy jest gotów zdobyć się na interwencję w takich przypadkach.  Dlatego - ogromne wyrazy uznania! 

Chcesz wiedzieć co szykujemy?

Dołącz do motobandziorów!

Zobacz naszą politykę prywatności