Paweł S51 zwycięża w stunt zawodach na Litwie

18 Września odbyły się zawody o nazwie ARAS CHALLENGE: STUNT ART 2016. Zawody dobywały się w Litwie kilka kilometrów od Wilna. Startowało 19 zawodników z aż 10 państw - w tym dobrze przez nas znany - Paweł S51 Karbownik. 

Tak różnorodna ekipa z całej europy zapowiadała silną konkurencję, a sponsoring nad imprezą obrał Redbull. Organizacja jak i przebieg całych zawodów stał na wysokim poziomie. Cały weekend był pełen rywalizacji, pokazów i dobrej zabawy. Paweł oczywiście pokazał się z jak najlepszej strony zdobywając 154 punkty i budując sobie 10 punktową przewagę nad drugim w rankingu zawodów Vatanen. 

Pomimo bardzo udanych zawodów, S51 stwierdził, że to jeszcze nie wszystko na co go stać. To były już ostatnie zawody w tym sezonie, jednak treningi do przyszłego sezonu zaczyna już dzisiaj! 

Podsumowanie startów w 2016 roku:

1 Miejsce Kowno Litwa 

5 Miejsce Krotoszyn Polska 

5 Miejsce Ostrawa Czechy 

3 miejsce STUNTGP - Bydgoszcz  (mistrzostwa świata )

3 Miejsce Hrubieszów Polska 

3 Miejsce Windawa Łotwa 

5 Miejsce Włochy 

1 miejsce Wilno Litw

Paweł to jeden z najlepszych stunterów w Polsce i coraz bardziej zaczyna zaznaczać swoją pozycję także u naszych sąsiadów. Motobanda bacznie mu się przygląda i będziemy go wspierać medialnie! A w przyszłym sezonie spróbujemy wspólnie ogarnąć kilka projektów.