NOWY model Street Bob 114 od H-D!

NOWY model Street Bob® 114

Model Street Bob® 114 to motocykl o bezkompromisowym wyglądzie przeznaczony do ostrej jazdy. Jako najlżejszy z modeli Softail wyposażonych w silnik Milwaukee-Eight® 114, Street Bob 114 zapewnia szybką jazdę i spory zapas mocy - krótszy o 9% czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h i o 13% od 100 do 130 km/h w stosunku do poprzedniego modelu Street Bob z silnikiem Milwaukee-Eight 107. Motocykl ten wyróżnia oryginalna stylistyka, typowa dla motocykla bobber, od kierownicy mini-ape do skróconego tylnego błotnika. Dzięki cyfrowemu wyświetlaczowi zamontowanemu „w” kierownicy, przód motocykla zyskuje minimalistyczny charakter i ma się wrażenie, jakby prędkościomierz został zdemontowany i rzucony na stół w garażu. Dzięki atrakcyjnej cenie, w budżecie jego nabywcy pozostaną środki na zwiększenie osiągów dzięki zestawowi Screamin' Eagle® i na dalsze modyfikacje custom.

  • Silnik Milwaukee-Eight® 114 – Największy silnik montowany fabrycznie na podwoziu Softail®. Moment obrotowy 155 Nm przy 3250 obr./min. Wydech typu shotgun 2-w-2. Otwarty filtr powietrza z emblematem 114 na obudowie.
  • Minimalistyczny, surowy styl - Podcięte błotniki, kierownica mini-ape, zgrabny zbiornik paliwa o pojemności 13.2 litra, lakierowane na czarno koła ze szprychami i lakierowany na czarno silnik z chromowanymi rurkami osłon popychaczy.
  • Siedzenie dla pasażera - Siedzenie i podnóżki dla pasażera w standardzie.
  • Tylne zawieszenie typu monoshock - Regulowane tylne zawieszenie z pojedynczym amortyzatorem, aby łatwo dostosować ustawienia do własnych wymagań lub jazdy z pasażerem.
  • Przednie zawieszenie typu dual bending valve - Zaawansowana technika zawieszenia z widelcem typu cartridge o zmniejszonej masie i sportowym charakterze oraz liniowej charakterystyce tłumienia.
  • Technika - Cyfrowy wyświetlacz zamontowany "w" kierownicy, bezkluczykowy włącznik zapłonu, gniazdo ładowania USB oraz system zabezpieczeń.
  • Reflektor Signature LED – Rozświetlające mrok światło, aby wszystko widzieć i być widocznym.
  • Nowe i stylowe wersje kolorystyczne - Motocykl jest dostępny w czterech unikatowych wersjach kolorystycznych z klasycznym logo "Numer jeden" namalowanym na zbiorniku paliwa.

Już wcześniej model Street Bob zwrócił naszą uwagę, teraz w większej odmianie - czekamy aż trafi do modeli testowych aby zrobić o nim materiał! 

Informacja prasowa