Nowy H-D Electra Glide Standard

Nowy Electra Glide Standard napędzany potężnym silnikiem Milwaukee-Eight™ 107 jest hołdem dla dostarczającej autentycznych doznań rodziny motocykli turystycznych Harley-Davidson Touring.

Zainspirowany dziedzictwem modelu Electra Glide model zapewnia esencjonalne, unikalne wrażenia z jazdy nawiązujące do korzeni Harley-Davidson Grand American Touring.

„Aby podkreślić surowego ducha Electra Glide Standard, zastosowaliśmy wykończenia, które są proste, ponadczasowe i nieodzowne w jeździe motocyklem Touring Harley-Davidson. Na przykład dodano chrom do kluczowych komponentów oraz uzupełniono go wypolerowanymi i lakierowanymi na czarno częściami,” powiedział Wiceprezes Harley-Davidson ds. projektowania motocykli, Brad Richards. „Pokrywy skrzyni biegów, rozrządu i sprzęgła są chromowane, co podkreśla układ V silnika Milwaukee-Eight 107. Wywołują one także poczucie nostalgii, przywołując wspomnienia pierwszego modelu Electra Glide.”

Aby zapewnić współczesny komfort jazdy, model Electra Glide Standard jest wyposażony w najnowsze rozwiązania techniczne linii motocykli Harley-Davidson Touring, takie jak elektroniczny tempomat, regulowane ręcznie tylne amortyzatory emulsyjne, przedni widelec o średnicy 49 mm z systemem zawieszenia typu dual bending valve oraz połączone elektronicznie hamulce Reflex z ABS firmy Brembo. Usunięcie systemu multimedialnego pozwala kierowcy skupić się wyłącznie na przyjemności bycia na drodze.

Centralną częścią zapewniającą niesamowite doznania z jazdy oraz klejnotem modelu Electra Glide Standard jest potężny silnik Milwaukee-Eight 107, którego smukły i nowoczesny wygląd hołduje poprzednim silnikom Big Twin. Gwarantuje szybką reakcję przepustnicy, wyjątkową moc wyprzedzania i wydaje z siebie rasowy ryk charakterystyczny dla Big Twin oraz zapewnia osiągi i przyjemność z jazdy oczekiwane i doceniane przez motocyklistów z całego świata.

Więcej informacji, w tym specyfikacja techniczna, jest dostępnych w witrynie www.harley-davidson.pl.

Zobacz również, co się wydarzy w Harley-Davidson w niedalekiej przyszłości: https://www.harley-davidson.com/pl/pl/about-us/more-roads.html

Informacja prasowa

Chcesz wiedzieć co szykujemy?

Dołącz do motobandziorów - zapisz się do newslettera!

Zero spamu! Zobacz naszą politykę prywatności