Nowe RST wchodzi z grubą ofertą!

Brytyjska marka, która u nas jest bardzo mocno kojarzona ze sportowymi ubraniami motocyklowymi - w tym roku przygotowała mocne uderzenie! 

1. Nowe ciuchy + CE 

RST odświeżyło całą swoją kolekcję 2018 - na rynek trafił m.in. nowy kombinezon TrecTech EVO III czy też Buty TracTech Evo III. Poza odświeżonym wyglądem, pojawił się znaczek CE - który w tym wypadku oznacza certyfikat Unijny wydawany dla odzieży ochronnej. Wszystkie ubrania RST z kolekcji 2018 posiadają właśnie ten certyfikat. Ze względu na nowe wymogi, kombinezon TT EVO III został uszyty z dużych kawałków skóry bydlęcej, co znacznie zmniejszyło liczbę szwów. To dobra wiadomość, bo szwy zawsze są jednym z najsłabszych elementów kombinezonu. 

Nowe buty, poza kolorystyką - dostały teraz zawias. RST chciało utrzymać dotychczasowy komfort przy jednocześnie zapewnieniu wyższego poziomu bezpieczeństwa. Oprócz tego pojawił się także nowy slider - który do tej pory był montowany w najwyższych modelach Pro Series. 

2. Niższa Cena! 

To najważniejsza wiadomość, która dla wielu jest decydująca. RST postanowiło obniżyć cenę na wszystkie swoje produkty i tym prostym zabiegiem - znów stało się konkurencyjne na naszym rynku. Podczas gdy rok temu kombinezon TracTech EVO II kosztował 2998 zł, tak teraz jego cena spadła o 400zł! Sportowe buty RST TT EVO potaniały z 849zł na 759zł stając się znów interesującym kapciem o sportowym charakterze do szosowego wykorzystania. 

Ale nie tylko sportowe ciuchy potaniały - niższa cena dotyczy całej kolekcji 2018, więc np. turystyczny zestaw Adventure III potaniał o 350zł! Nawet miejskie rękawice Stunt III czy sportowe TT EVO są sporo tańsze. 

Brawo RST - te dwa ruchy sprawiły, że znowu wracasz na nasz rynek jako ważny gracz.