Naklejki ANGRY - Apex Clan zrealizuje twoje zwierzęce fantazje!

Motywy zwierzęce są na czasie. Apex Clan wprowadził do swojej oferty naklejki z motywami zwierzęcymi. Rekin, ośmiornica, byk, wilk, krokodyl i świnia - każdy miłośnik zwierząt znajdzie coś dla siebie. Do tego bogactwo kolorów, atrakcyjna cena i prosta instrukcja użycia - polskie drogi zaroją się od dwukołowych bestii?!


Nasi znajomi z Apex Clan znani są z odjechanych wzorów na motocykle. Wiedząc, że każdy motocyklista kocha zwierzęta postanowili każdemu umożliwić oklejenie swojej bestii w agresywny i wściekły motyw. Do wyboru jest obecnie 6 zwierzaków. Czerwony byk na Hondzie? Niebieski rekin na Yamasze? A może zielona świnka na Kawasaki? Do wyboru do koloru - jaskrawe barwy łatwo dopasować do marki swojego motocykla lub koloru owiewek.

Gusty są różne, ale wieprz rządzi!

Zestaw obejmuje dwie naklejki - każda na jedne z boczków motocykla. Ze względu na swoją wielkość najlepiej sprawdzą się na wszelkiego rodzaju sportach: YZF-R od Yamahy, GSX-R od Suzuki, ZX-R Kawasaki, czy Honda CBR. Wzory w rysunkowej, nieco komiksowej konwencji dodadzą wściekłego charakteru każdemu motocyklowi. Musimy przyznać - wyglądają kozacko!

Naklejki znajdziecie tutaj: ZESTAWY ANGRY
Więcej odcinków Apex Clan Wrap Classes:

Chcesz wiedzieć co szykujemy?

Dołącz do motobandziorów!

Zero spamu! Zobacz naszą politykę prywatności