Model MV Agusta Turismo Veloce

Cena od: 28 000 - 103 900 zł

Video Testy


Opis modelu Turismo Veloce


MV Agusta motocykle

MV Agusta to włoska marka produkują motocykle, ich pojazdy słyną na całym świecie jako jedne z najpiękniejszych jednośladów - co ma swoje odbicie w filozofii firmy (Motorcycle Art). MV Agusta produkuje głównie motocykle sportowe oraz nakedy. Firma przez szereg lat była obecna w sportach motocyklowych, przez co wyrobiła sobie odpowiedni mir wśród fanów motocykli. 

Niestety sukcesy w sporcie, piękne wykonanie i wyrafinowany design nie przełożyły się bezpośrednio na wyniki finansowe. 

Obecnie MV Agusta odradza się z popiołów dzięki nowemu właścicielowi - od 2014 roku jej nowym (częściowym) właścicielem jest koncern Daimler AG (Mercedes) który wykupił 25% akcji za ok 30 mln Euro. Owocem tego jest dalszy rozwój flagowego modelu F4R jak i nowo powstałego F3 i F3 Brutale.

Dane techniczne Turismo Veloce

Moc maksymalna
od 110 KM do 110 KM
Pojemność skokowa
od 800 ccm do 800 ccm
Ocena Motobandziorów
od 4.8/5 do 4.8/5
Średnie Spalanie
od 6.50 do 6.50

Rodzina motocykli Turismo Veloce

MV Agusta Turismo Veloce 800 Lusso SCS (2018)

Lata produkcji: 2018

Moc maksymalna:110 KM

Klasa pojemności:800 cm3

Ocena: 4.8/5

Opinie Turismo Veloce

Ocena: 5/5 | Autor: Dev | Opinia o MV Agusta Turismo Veloce 800 Lusso SCS (2018)
Przepiękna maszyna, świetnie jeżdżąca. Motocykl typu kochasz albo nienawidzisz.
Autor: Aleksander z Wrocławia | Opinia o MV Agusta Turismo Veloce 800 Lusso SCS (2018)
Na początek wady :pozycja kierowcy na dłuższej trasie ( ponad 200 km) męcząca - brak możliwości wyciągnięcia tyłka ( zamierzam zmodyfikować siedzenie pasażera , szyba oryginalna ( pomimo maksymalnego wysunięcia do góry - za niska, pojemność kufrów bocznych - za mała przy ew.wyjazdach na dłuższe trasy (konieczność dołożenia kufra centralnego), przy jeździe z większymi prędkościami dostęp do przycisku tempomaty - kiepski. Zalety : nieporównywalne z żadnym "japońcem" prowadzenie (zakręty i prosta), rewelacyjny dół i góra- brak dziur - idzie jakby miał turbo od 1000 do 11000 obr/min, bardzo zauważalny (w miastach i na trasach), SCS rewelka- jazda jak półautomatem, jazda w deszczu - czysta przyjemność ( nawet przy 160 km/h) , cudownie działający abs i kontrola trakcji - sprawdzone!!!

Recenzje Turismo Veloce

Motocykl turystyczny to twór na wskroś praktyczny - ma w sposób komfortowy przewozić nasze 4 litery (i najczęściej pasażerki) przez setki kilometrów, razem z połową naszego dobytku, który bierzemy ze sobą. Pakowny, wytrzymały i wygodny. Nikt nie myślał o tym, aby motocykle turystyczne były przede wszystkim piękne, a dopiero na drugim miejscu użyteczne. Aż pomyśleli o tym włosi! MV Agusta Turi...
Czytaj dalej