Motocykl w "Cyberpunk 2077" będzie brzmiał jak maszyna od Keanu Reevesa - Arch Motorcycle

Keanu Reeves cieszy się renomą jednej z najbardziej sympatycznych osobistości ze świata filmów. Od kilku miesięcy jego wizerunek kojarzony jest głównie z postacią Johnny'ego Silverhanda w grze "Cyberpunk 2077". Ale zaangażowanie Reevesa w produkcję nie kończy się na tym bohaterze. Zwłaszcza, że w grze pojawi się motocykl, a dwa kółka to odwieczna miłość Keanu...

Aktor najbardziej kojarzony z roli Neo w trylogii Matrixa to zadeklarowany motocyklista. Oo kilku lat wraz ze swoim znajomym Gardem Hollingerem założył firmę budującą motocykle - Arch Motorcycles. Dwa wielkie cylindry w układzie V, płynna i klasyczna sylwetka, oraz minimalistyczne wyposażenie. Model Arch KRGT to muscle bike z prawdziwego zdarzenia.


Futurystyczna wizja motocykla Arch i jego brzmienie pojawi się w jednej z najbardziej oczekiwanych premier w świecie gier, czyli w "Cyberpunk 2077" produkowanej przez studio CD Project RED. Video pokazuje proces rejestracji dźwięku pod grę. Nagranie audio obejmuje wszystkie elementy począwszy od silnika w różnych warunkach pracy, przez przejazdy, czy działanie dźwigni.

"Cyberpunk 2077" zadebiutuje 19 listopada. Czy jazda wirtualnym motocyklem będzie sprawiać frajdę, a sama produkcja sprosta oczekiwaniom?

Chcesz wiedzieć co szykujemy?

Dołącz do motobandziorów!

Zobacz naszą politykę prywatności