Moto Guzzi V85 TT

Motocykl zbudowany na całkiem nowej platformie, z 80-konnym silnikiem V2, przywołuje rajdowe tradycje marki z Mandello del Lario.

Moto Guzzi V85 TT

Skrót TT w nazwie motocykla to po włosku “tutto terreno”, czyli “każdy teren”. Odnosi się to do przeznaczenia motocykla, dającego możliwość podróży w najczystszej i najbardziej pierwotnej formie, w pełnym kontakcie z naturą. Moto Guzzi V85 TT przywołuje obrazy z najlepszych lat rajdu Paryż-Dakar, kiedy w centrum był człowiek i jego osobiste zmagania z wymagającym otoczeniem, w pełnej harmonii z motocyklem. Nowy model z włoskiej stajni łączy styl późnych lat 80 z funkcjonalnością nowoczesnego podróżnego enduro.

V85 TT - klasyczny styl w duchu dawnego odkrywcy

Fundamentalne założenia V85 TT są identyczne z tymi, które przyświecały twórcom twardych i skutecznych maszyn z lat 80. Motocykl ten może być używany do absolutnie każdego typu aktywności, od codziennych miejskich dojazdów do najdalszych wypraw po przygody.

Proporcje Moto Guzzi V85 TT zostały stworzone po to, by doskonale dopasować się do kierowców o każdym wzroście i budowie, zapewniając im odpowiedni komfort i pełną swobodę ruchów. To samo dotyczy pasażerów - nawet podróż w pełnej obsadzie, z rozbudowanym bagażem, nie wpływa negatywnie na wygodę i pewność prowadzenia motocykla. Turystyczne walory Moto Guzzi V85 TT podkreślane są przez chroniącą przed wiatrem przednią owiewkę z przydymionego plexi, skuteczne osłony dłoni oraz pojemny, 21-litrowy zbiornik paliwa, zapewniający zasięg ponad 400 km na jednym tankowaniu. 

Więcej informacji: http://v85tt.motoguzzi-poland.pl/

Moto Guzzi V85 TT - dane techniczne:

Silnik: Typ: Dwucylindrowy w układzie V, montowany wzdłużnie, kąt rozwarcia cylindrów 90 st., dwa zawory na cylinder, tytanowe zawory ssące

Chłodzenie: Powietrzem

Pojemność skokowa: 853 cm3

Moc maksymalna: 80 KM (59 kW) przy 7750 obr/min

Moment obrotowy: 80 Nm przy 5000 obr/min

Zbiornik paliwa: 21 litrów, w tym 5 litrów rezerwy

Spalanie (wg cyklu WMTC): 4.9 l/100 km

Wysokość siodła: 830 mm

Masa (na sucho): 208 kg

Masa (z płynami): 229 kg

Informacja prasowa

Chcesz wiedzieć co szykujemy?

Dołącz do motobandziorów - zapisz się do newslettera!

Zero spamu! Zobacz naszą politykę prywatności