"Kurtka skórzana na motor?" SECA Aviator II & SECA Bonneville

    Czarna skórzana kurtka jest dla motocyklistów tym, czym "mała czarna" dla kobiet. Jest to najbardziej ikoniczny element motocyklowej garderoby utrwalony w popkulturze i uwielbiany przez użytkowników. Czym sie mogą różnić między sobą tego rodzaju kurtki?

    Klasyczna skóra sprawdzi się na wielu typach motocykli - chopper, cruiser, naked, sport, czy duży ADV. Sprawdzi się również poza motocyklem jako stylowe odzienie do wyjścia np. na miasto. Pod niektóymi względami ustępuje bardziej zaawansowanym i innowacyjnym kurtkom tekstylnym, czy skórom sportowym. Dotyczy to np. możliwości regulacji, ilości wentylacji, możliwości "pojemnościowych" kieszeni, czy zdatności do ostrej sportowej jazdy. Tu liczy się styl i smak.

Pokazujemy dwie (a nawet trzy!) klasyczne propozycje od SECA:

    Kurtki mieliśmy przyjemność sprawdzić na zlocie w Cieszkowie. W polowych warunkach sprawowały się bez zarzutów! Podczas jazdy na Yamaha Virago 535 również. Chociaż między sobą kurtki różnią się niuansami, ale na tym właśnie polega zabawa. Niezależnie od modelu jest to dobry wybór na każdy motocykl z stylem i klasą, czy to klasyk, chopper, cruiser, modern classic, custom, cafe racer...