Kawasaki Vulcan i Honda VFR w drodze przez Europę - gotowi na Euro Ride?

Kawasaki VN 900 i Honda VFR, dwóch kumpli, 10 000 kilometrów i 12 europejskich państw. Euro Ride szykuje motory, pakuje sakwy i jest gotowy do startu. Prawdziwa wakacyjna wyprawa zacznie sie w lipcu!

Motocykl od początku swoich narodzin jest symbolem wolności i przygody. Dwóch chłopaków z Poznania postanowiło obu tych rzeczy zakosztować. Mateusz i Łukasz są fanami dwóch kółek od dzieciństwa. Dziś będąc studentami poznańskich uczelni postanowili spełnić swoje marzenie i wyruszyć w podróż dookoła Europy Zachodniej. Właśnie odebrali swoje maszyny z warsztatu i liczą na wasze wsparcie! Jaki jest plan? Chłopaki wystartują z Poznania, a swoją podróż zakończą po 21 dniach w Szczecinie.

Trasa wyniesie 9 tys kilometrów i prowadzić będzie wzdłuż wybrzeża Europy. Czekają na nich niemieckie Autobahny, górzyste drogi Hiszpanii, Lazurowe Wybrzeże. Szykują się rzy tygodnie niezapomnianych widoków i niespodziewanych przygód.

Relacje z wyprawy będziecie mogli śledzić na euroride.pl, na fanpageu całego przedsięwzięcia, oraz na motobandzie, która objęła akcję swoim patronatem. Trzymamy kciuki za powodzenie wyprawy. Oczekujcie więcej informacji z trasy i nie tylko!