Kaski motocyklowe z HJC na sezon 2021 - prezentujemy nowości!

HJC to jedna z najchętniej wybieranych marek kasków motocyklowych. Od ponad roku trwa sukcesywne odświeżanie oferty tego producenta. W sezonie 2021 również wchodzi kilka interesujących nowości.


HJC i30 to kask otwarty z dużym wizjerem, czyli tzw. "jet". Sportowy wygląd i duży przepływ świeżego powietrza sprawiają, że jest to dobra opcja na miasto i na pomykanie skuterem.

Lifting otrzymał kask szczękowy C90 - nowy model otrzymał nazwę HJC C91 i redukuje niedostatki poprzednika. Przede wszystkim lepiej została rozłożona masa kasku, a blenda, która ma specyficznie umiejscowioną regulację działa lepiej.

Zupełnie zaskakującą hybrydą jest HJC C80 - połączenie kasku dualnego (patrz: daszek) z kaskiem szczękowym. Tak, w tym kasku mimo daszku przydatnego podczas jazdy w terenie można podnieść szczękę do góry. Przyznamy, że pierwszy raz spotykamy się z takim konceptem.

Na koniec kask, któremu poświęciliśmy już na kanale odrobinę uwagi - HJC F70 ale w wariancie z włókna węglowego. Faktura i lekkość karbonu nadała tej wysmakowanej wizualnie skorupie jeszcze więcej unikatowości. Zresztą zobaczcie sami!