Jaki prezent dla motocyklisty? Święta 2023

Co jest lepsze od dostawania prezentów? Ich dawanie! I wcale się tu nie krygujemy. Miło zobaczyć błysk radości w oczach bliskiej osoby. Takiej chwili zawsze towarzyszy nutka ekscytacji - nie ważne, czy chodzi o podarowany z szczerego serca skromny drobiazg, czy o spełnienie wielkiego marzenia. Na przykład takiego motocyklowego marzenia!

Ale, ale! Z drugiej strony nic tak nie psuje humoru obdarowującemu jak rozminięcie się z oczekiwaniami i nietrafiony prezent... Przykra sytuacja. Jak tego uniknąć? Wybraliśmy kilka akcesoriów motocyklowych z różnego przedziału cenowego, które są uniwersalnymi i bezpiecznymi wyborami dla motocyklisty. 

Ryzykowne prezenty?

Dlaczego nie wybraliśmy do tej listy kasku, rękawic, butów, czy kurtki? Z prostego powodu! Oferta odzieży motocyklowej jest tak szeroka, wybór wymaga indywidualnego podejścia i pewnej orientacji w temacie, a ceny nie należą do najniższych... Istnieje też ryzyko nietrafienia z rozmiarem, a w związku z tym uciążliwej wymiany. Lepiej wyeliminować to ryzyko!

Dlatego jeśli rozglądasz się za odzieżą motocyklową jako prezentem sugerujemy wybór Bonu Podarunkowego do sklepu MOTOBANDA. Można go zrealizować na miejscu, w naszym sklepie stacjonarnym lub sklepie internetowym motobanda.pl. Kwota minimalna za bon zaczyna się od 100 zł.


Propozycje do 100 zł


Propozycje do 200 zł


Propozycje do 300 zł


Propozycje do 500 zł

Propozycje NO LIMIT!


Jeśli potrzebujesz pomocy z wyborem np. odpowiedniego interkomu, czy uchwytu na telefon to zapraszamy do kontaktu poprzez email: sklep@motobanda.pl. A jeśli szukasz więcej pomysłów to zapraszamy do zakładki "NA PREZENT" na stronie naszego sklepu internetowego!

Jeśli mimo wszystko prezent nie spełni oczekiwań to pamiętaj, że dla zakupów w internecie możesz dokonać wymiany lub zwrotu nieużywanego produktu. U nas masz na to aż 100 dni!