HJC Rpha 70 - najwyższy model Sport-Touring

Pamiętacie HJC Rpha ST? Testując ten garnek byliśmy zachwyceni jego wzornictwem, dobrą skorupą oraz wnętrzem. Na minus zaliczyliśmy głównie poziom głośności w środku, za to aerodynamika była na bardzo wysokim poziomie.


Wzorowany na modelu sportowym

Model RPHA 70 to następca modelu ST i jednocześnie najwyższy model sportowo-turystyczny tego producenta. Bazą do budowy był sportowy model RPHA 11, który w swojej klasie jest bezkonkurencyjny.

Pamiętacie jak Łukasz zachwycał się mocną skorupą jedenastki? Tak więc 70-tka przejęła skorupę P.I.M. Plus - kompozyt włókna szklanego (6 warstw!), wielopunktowy system blokowania szyby czy też system awaryjnego wyjmowania poduszek policzkowych.

Sporo sportowych akcentów, praktycznie identycznych do RPHA 11 - czym więc się różni ten model? RPHA 70 został wyposażony w blendę przeciwsłoneczną, został także przeprojektowany górny system wentylacji (otwiera się go jednym dużym elementem). Środek jest także wygodniejszy dla osób noszących okulary, a do kasku można dokupić dedykowany zestaw bluetoothCardo System.

Cena: od 1799 zł 

Zobacz pełne dane techniczne HJC RPHA 70

Zobacz Test HJC RPHA 11

Zobacz Test HJC RPHA ST