Harley Davidson Game Over Cycles Rzeszów!

Game Over Cycles. Zapamiętajcie dobrze tę nazwę! Jeszcze nieraz będzie o nich głośno!GOC spełnia marzenia!

Tak, Game Over Cycles - to istna fabryka marzeń. Jeśli mówimy o pasjonatach motocykli Harley Davidson, customów, pełnych nietuzinkowych pomysłów, to pierwszą myślą są właśnie oni. Kiedyś usłyszałem opinię:

Game Over Cycles to taki polski Orange Country Choppers...

Myślę jednak, że OCC mogło by się wiele nauczyć od rzeszowskiego, a przede wszystkim polskiego GOC. Dostrzegacie analogię? :) Naprawdę ekipa prezentuje światowy poziom. A pomyśleć, że wszystko zaczęło się od marzenia...
Rozmiar nie ma znaczenia...


Stare przysłowie mówi, że rozmiar nie ma znaczenia. Salon GOC Harley-Davidson Rzeszów jest największym salonem motocykli spod znaku HD w środkowo-wschodniej Europie. Jednym z większych salonów na całym "starym kontynencie". Szczerze? NIE MA TO ZNACZENIA. Nie zrozumcie mnie źle. Sam budynek może i jest w czołówce pod względem rozmiarów, jednak NIE ROBI TO NA MNIE WRAŻENIA. Wcale. W ogóle. Każdy kto ma odpowiednią ilość gotówki, hojnego inwestora, może wybudować ogromny salon.Rozmiar budynku zaczyna liczyć się, dopiero wtedy gdy znajdziemy się w środku. Gdy zobaczymy ogrom pracy włożony przez ekipę w jego wystrój i stworzenie klimatu. Każdy potrafi wejść do sklepu, kupić lampy, krzesła i porozstawiać je po kątach pomieszczenia. Tu, ekipa wykonała większość elementów wystroju samodzielnie! Naprawdę SZACUNEK za pomysły, kreatywność i podejście do tematu. To właśnie to sprawia że Game Over Cycles jest wielkie! Niepowtarzalny klimat jaki prezentuje budynek i ekipa Staszka Myszkowskiego.  Każdy z Was będzie mógł poczuć to o czym piszę, już od 6 marca, kiedy to salon zostanie otwarty dla klientów. Już wtedy będziecie mogli zamówić pierwsze Harleye, a kto wie, może komuś z Was uda się namówić ekipę na budowę Customa? :)


Rzeszowski Sen 

Gdzieś przeczytałem, że Staszek Myszkowski wyśnił Amerykański Sen. Sen, który ziścił się w Polsce. Ja jednak mogę powiedzieć:

"Jestem dumny z polskiego snu i marzeń Polaka, który buduje jego fabułę i rozwija go właśnie w Polsce".

Sam pochodzę z województwa podkarpackiego. Jest to jeden z uboższych regionów w Polsce, ale właśnie dzięki takim ludziom, jak Staszek i jego ekipa, Podkarpacie nabiera koloru, otrzymuje miejsca pracy, które wymagają więcej ambicji, więcej pomysłów niż zwykły etat na przysłowiowej kasie czy zmywaku. Dzięki nim na Podkarpaciu da się żyć. Dzięki GOC! Dzięki Wam mogę czuć się dumnym Polakiem, dumnym z Podkarpacia!  Wystarczy spojrzeć na "Ścianę płaczu konkurencji" prezentującą osiągnięcia Game Over Cycles!

 

Po raz ostatni...

Game Over Cycles Harley-Davidson Rzeszów rusza pełną parą już 6 marca bieżącego roku. Na pewno możecie liczyć na pomoc i porady ekipy GOC. Może właśnie dzięki nim staniecie się posiadaczem ślicznotki takiej jak na poniższym zdjęciu? A może, to właśnie dzięki nim sprawicie, że ta ślicznotka stanie się kolejnym Customem z okładki?


Chcesz wiedzieć co szykujemy?

Dołącz do motobandziorów!

Zobacz naszą politykę prywatności