Ghost Rider i przejazd tunelem 313 km/h!

Nie bądźmy hipokrytami. Każdy lubi odwinąć manetkę na widok pustej prostej drogi i gładkich zakrętów. Konie żwawo budzą się do życia, silnik ryczy, droga ucieka spod kół. Ale obowiązuje pewien dżentelmeński układ: podejmuję ryzyko, ale w razie tragedii to ja jeden na tym ucierpię. Tak w każdym razie powinno być.

Osobowość narcystyczna – zaburzenie osobowości, w którym występuje wzorzec zachowań zdominowany nastawieniem wielkościowym (w wyobraźni lub na jawie), potrzebą bycia podziwianym, brakiem empatii i niezdolnością do przyjęcia perspektywy innych osób. (definicja wg. wikipedia.pl)

Tunel Södralänken, na przedmieściach Sztokholmu i testowanie prędkości max na Suzuki GSX-R 1000 - 313 km/h. To co pokazuje Ghost Rider nie jest sprawiedliwym podziałem kosztów i ryzyka. Autor nagrania w większym stopniu tworzy zagrożenie dla innych podbijając stawkę do wartości, w której jego życie nie ma znaczenia. A co ma znaczenie? No właśnie: wyświetlenia, kliknięcia, słowa podziwu? Kim jest GhostRider? Człowiekiem szukającym poklasku - narcyzem odurzonym własnymi wyczynami. Dlatego nie znajdziecie u nas video z jego "dokonania". Sorry!

A jeśli ta zabawa się skończy to jakim kosztem?