Freedom Days w salonach Harley-Davidson

Freedom Days w salonach Harley-Davidson

Przekonaj się osobiście, jak jeżdżą najnowsze motocykle Harley-Davidson Softail. Zbudowane w ramach największego projektu rozwoju produktu w historii firmy, mają sztywniejszą i zdecydowanie lżejszą ramę zdolną ujarzmić potężny moment obrotowy nowych silników Milwaukee-Eight® oraz wysokiej klasy zawieszenie przednie z technologią Dual Bending Valve i łatwo regulowany ukryty tylny amortyzator typu monoshock.

Teraz każdy może się przekonać, co potrafią - dealerzy Harley-Davidson zapraszają na Freedom Days - jazdy testowe najnowszymi motocyklami Softail.

Wśród gamy modeli Softail każdy znajdzie coś dla siebie - do wyboru mamy:


Stylowe modele custom - to bardziej radykalna część rodziny Harley-Davidson. Niektóre motocykle prezentują minimalistyczny, kultowy styl, inne zaś to muskularne bestie. Rasowe maszyny z imponującym charakterem - Street Bob, Low Rider, Softail Slim, Deluxe, Breakout, Fat Boy.


Agresywne Fat Bob i FXDR - w tych motocyklach liczą się przede wszystkim osiągi i prowadzenie. Znakomite połączenie agresywnej, bezkompromisowej stylistyki z potężnym momentem obrotowym silnika Milwaukee-Eight®.


Motocykle uniwersalne - Sport Glide i Heritage Softail Classic - nadają się na bezkresne autostrady, kręte górskie drogi i zatłoczone miejskie ulice. Te maszyny są gotowe na każde wyzwanie.

Na jazdy próbne można się zapisać na stronie: https://freedomdays.harley-davidson.com/pl_PL

Jeśli ktoś woli mniejsze motocykle powinien wypróbować stylowe modele Sportster, które mimo klasycznego wyglądu oferują całkowicie współczesny komfort i doznania z jazdy. Są również doskonałą platformą do własnych modyfikacji custom. Nieprzerwana, ponad 60-letnia historia rodziny Sportster jest gwarancją ich wyjątkowego charakteru. Styl prosty, surowy i rasowy. Nie potrzeba wiele, aby poczuć, jakby miało się wszystko.

Przypominamy też, że Harley-Davidson przedłużył swoją przedsezonową ofertę promocyjną - wciąż można kupić motocykle Sportster taniej o 5000 złotych. Teraz nowy Harley-Davidson Sportster już od 39 900 PLN!

Więcej informacji u autoryzowanych dealerów Harley-Davidson®, których adresy można znaleźć na www.harley-davidson.pl

Informacja prasowa