Elektryczne Super Soco w Polsce!

Obecne w ponad 50 krajach na niemal wszystkich kontynentach, teraz dostępne także w Polsce! Jednoślady elektryczne Super Soco, wyposażone w stu procentach elektryczny silnik, to nie tylko ważny krok w stronę ekologicznego transportu, ale też ulga dla kieszeni. 100 km jazdy kosztuje mniej niż 2 zł!

Twórcami elektrycznych motocykli Super Soco jest grupa byłych pracowników Hondy, którzy poświęcili się pasji i dzięki croundfoundingowi stworzyli pierwsze w 100% zasilane litowymi bateriami motocykle wyposażone w wysokowydajny silnik Boscha, gwarantujący dużą moc wyjściową i przyspieszenie odpowiadające spalinowym motocyklom klasy 50 cc.

Ogniwa akumulatorów technologicznych gigantów, takich jak Samsung, LG, ATL czy Panasonic, mieszczący dwie baterie schowek oraz wykorzystanie aluminiowych elementów konstrukcji pozwalają na przejechanie nawet 160 kilometrów bez ładowania. Ponadto, dzięki możliwości wyjmowania baterii, łatwo można ją zabrać ze sobą do ładowania np. w domu czy w pracy.

Pierwszy model Super Soco, TS1200R pojawił się w 2016 roku z miejsca zyskując uznanie nie tylko w branży pojazdów elektrycznych, ale na całym rynku motoryzacyjnym. Jego entuzjastyczne przyjęcie sprawiło, że już rok później zadebiutował cafe racer TC. W 2018 roku zaprezentowano skuter CU-x oraz motocykl TC-max.

Jak podkreślają założyciele firmy Super Soco, ich głównym celem jest dostarczanie ludziom najnowocześniejszych technologii, jednocześnie będące „Cool&fun”. Takie też są pojazdy TC, TS, czy CUx. Ich łatwość prowadzenia, nietuzinkowy wygląd oraz ekologiczność sprawiają, że jednośladowego bakcyla połykają także ci, którzy z klasycznymi motocyklami nie mieli jeszcze do czynienia.

Wyłącznym importerem marki Super Soco w Polsce jest firma Karbon 2 Sp. z o.o. Spółka już od ponad 20 lat stawia na pojazdy zasilane energią elektryczną, rozwijając własne Centra Pojazdów Elektrycznych w Zabrzu oraz Gdańsku. W ofercie katowickiej firmy znajdują się m.in. czterokołowce uznanych marek takich jak: Yamaha, Eagle, czy Marshell. Rozbudowaną sieć dealerską uzupełniają punkty serwisowe na terenie całego kraju.

Więcej informacji: Super Soco

Informacja prasowa