Dlaczego czerwone motocykle są najszybsze?

Apex Clan jest znany z najbardziej odjechanych projektów oklein motocyklowych - co tu się silić na skromność - na całym świecie, a jeśli nie to przynajmniej w południowej części województwa lubuskiego. Ale poza kreatywnością i poczuciem humoru ekipa Apexu to także naklejkowi profesjonaliści i koneserzy sztuki. Nie wierzycie? Zobaczcie video!

W pierwszym odcinku pasjonującej serii Radek z Apex Clan zabierze Was w podróż po historii sztuki i najważniejszych modernistycznych nurtach w kulturze. Wszystko po to by odpowiedzieć na jedno, kluczowe z punktu widzenia ludzkiej egzystencji pytanie: "Dlaczego czerwone motocykle są najszybsze?".

Ale to jeszcze nie wszystko! Apex Clan szczodrze nagradza swoich fanów i rozdaje MILIONY (jedynka i sześć zer) APEXÓW! Ogłoszony został konkurs, którego warunki umieściliśmy poniżej używając magicznej kombinacji Ctrl+C, Ctrl+V:

 Warunki i regulamin konkursu "MILIONY APEXÓW"

1. Konkurs trwa od godz. 12:00, 11.09.2020 do godz. 12:00, 18.09.2020
2. Udział w Konkursie może brać każdy, kto lubi nas i subskrybuje na Facebook'u oraz YouTube.
3. Do zdobycia są "Miliony Apexów", a mianowicie:

  • Miejsce pierwsze 5.000.000 Apexów ( odpowiednik 500 zł )
  • Miejsce drugie 4.000.000 Apexów ( odpowiednik 400 zł )
  • Miejsce trzecie 3.000.000 Apexów ( odpowiednik 300 zł )
  • Miejsce czwarte 2.000.000 Apexów ( odpowiednik 200 zł )
  • Miejsce piąte 1.000.000 Apexów ( odpowiednik 100 zł )

4. Co trzeba zrobić? Polubić nasz najnowszy film " Dlaczego czerwone motocykle są NAJSZYBSZE?" na YouTube , a pod nim napisać komentarz, za co nas lubisz. FILM --> https://youtu.be/gsa6SZICVQ8
5. Spośród wszystkich komentarzy pod filmem "Dlaczego Czerwone Motocykle Są NAJSZYBSZE?" wybierzemy 20 najbardziej zabawnych, trafiających w nasze poczucie humoru i dopiero spośród tej dwudziestki, przy pomocy maszyny numerów losowych wylosujemy pięciu zwycięzców.
6. Swoje miliony możesz wykorzystać na co tylko chcesz z naszego asortymentu - możesz dofinansować realizację grubego projektu na swoje moto, sfinansować projekt na kask, spersonalizować kombinezon, nabyć nasze odjechane koszulki lub bluzy czy kupić tonę naklejek na dowolną powierzchnię.

Pamiętaj, reszty nie wypłacamy! Apexowe Miliony tracą swoją wartość 01.05.2021, więc masz trochę czasu!

WIĘCEJ na facebooku: Apex Clan Design