Czy motocykl może być dziełem sztuki? Czy motocykl może zmienić świat? Game Over Cycles.

Marka Game Over Cycles (GOC) i osoba jej założyciela Stanisława Myszkowskiego to kolejni bohaterowie serii "W moim garażu". A bohaterowie to wyjątkowi, bo rozmach z jakim GOC tworzy motocykle robi wrażenie. Staszek Myszkowski rozwija na polskim gruncie customową markę o światowej klasie. Jak to robi?

  • Część II z udziałem Staszka Myszkowskiego TUTAJ

Game Over Cycles to warsztat zajmujący się budową customowych motocykli. Ale nie byle jakich. Fascynująca jest wizja artystyczna stojąca za każdym sztandarowym projektem GOC. Motocykle inspirowane są różnymi dziedzinami sztuki: muzyką, malarstwem, rzeźbą, sztuką tatuaży. Symbole i forma są miksowane tworząc z motocykla nowy rodzaj nośnika sztuki - łączący w sobie całe spektrum dziedzin.

Kilka najbardziej "epickich" projektów GOC mieliśmy okazję oglądać na targach motocyklowych, oraz bezpośrednio w siedzibie firmy.  Nasz film z wizyty w Game Over Cycles sprzed dwóch lat możecie obejrzeć poniżej:

I wierzcie nam na słowo - oglądanie tych motocykli na żywo to prawdziwa frajda.

Seria "W moim garażu" realizowana przez 91 Frames poświęcona jest bardziej i mniej znanym osobistościom ze świata dwóch kółek, które opowiadają o swojej pasji i dzielą się z widami swoim doświadczeniem. Wszystkie odcinki możecie zobaczyć na kanale ZatankowaniTV. Tam też II część historii Stanisława Myszkowskiego. Polecamy!