Buty Adrenaline

Adrenaline na sezon 2016 wdrożyło do swojej oferty aż 3 modele wysokich butów szosowych o sportowym wyglądzie - wszystko oczywiście dostępne w średniej półce cenowej. Rzuciliśmy na nie okiem i prezentujemy Wam jak wyglądają buty w przystępnej cenie. 

Ryo Raptor

Podstawowy model, obecny na rynku nie od dziś - najmniej zbrojony z całej trójki, najbardziej wygodny i najtańszy - kosztujące 449zł. Buty posiadają najważniejsze elementy wysokiego obuwia motocyklowego - podstawową ochronę kostki, ochraniacz piszczeli oraz pięty. But pomimo swojego bardziej sportowego wyglądu jest bardzo elastyczny, przez co wygodny. To jest typowy but szosowy a nieco bardziej dynamicznym designie. 

Zobacz pełne dane i oceny Adrenaline Ryo Raptor

Ryo Raptor II

Raptory Dwa, są delikatnym rozwinięciem w stronę sportu. Za dodatkowe 50 zł dostaniemy inny ochraniacz kostki, ciut więcej wentylacji a także nieco większy ochraniacz goleni. Materiał to nadal syntetyczna skóra Lorica, odporna na przesiąkanie wody a także antypoślizgowa podeszwa. 

Zobacz pełne dane i oceny Adrenaline Ryo Raptor II

Pro Race

To najbardziej nastawiony na sport but w gamie Adrenaline w tej półce cenowej. Cena wynosi 549 zł - but posiada lepszą stabilizację kostki, trochę więcej ochraniaczy i wentylacji. Nadal jednak jest to wygodne obuwie do jazdy na co dzień, a nie hardcorowy but sportowy, którego samo zapinanie zajmuje nam pół dnia. 

Zobacz pełne dane i oceny Adrenaline Pro Race

Informacja prasowa

Chcesz wiedzieć co szykujemy?

Dołącz do motobandziorów!

Zobacz naszą politykę prywatności