Bimota Impeto - z konkurencją obchodzi się brutalną siłą!

Bimota oficjalnie zaprezentowała swojego najnowszego nakeda! Jest niepowtarzalny, drogi i może być nieziemsko mocny! 

Motocykl można zamówić w różnych wersjach - a to z lepszym wydechem, a to innym malowaniem a to... kompresorem, dzięki któremu sprawisz porządny łomot spod świateł każdemu napotkanemu superbike'owi z ostatnich 10 lat. 

Podstawowa wersja Impeto posiada silnik Ducati (słynna jednostka Testastretta 11) który daję nam do dyspozycji 162 KM i 130 Nm - i już te wartości sprawiają, że przy wadze 177kg (na sucho) jest to jeden z najmocniejszych nakedów.

Włosi powiedzieli jednak, że ich motocykl ma z impetem zmiażdżyć konkurencję - dodali więc możliwość dokupienia kompresora - który zwiększa moc silnika do 190 KM a nam funduje przyspieszenie powodujące samoczynny ścisk jąder. 

Za hamowanie odpowiada oczywiście mocny układ od Brembo, a sam motocykl prezentuje się świetnie. Stylistyka jest czysto włoska - unikalna i piękna. Sam wygląd motocykla sugeruje przyszłemu posiadaczowi, że przejażdżka będzie niezapomnianym przeżyciem. Nie wiadomo jeszcze - ile trzeba wydać na ten motocykl, ale strzelamy - że z dużą mocą idą duże wydatki.