BARRACUDA CZYLI AKCESORIA DO MOTOCYKLI OD WŁOSKICH MISTRZÓW DESIGNU

Nazwa Barracuda to celowe nawiązanie do jednej z najszybszych ryb świata – jak tłumaczy sam twórca marki, jest tak samo dynamiczna i szybka jak marka, którą stworzył. 

Jeżeli zastanawialiście się kiedykolwiek, czy i jak możecie sprawić, aby Wasz motocykl wyglądał wyjątkowo, na dodatek w przystępnej cenie, to odpowiedź jest prosta : BARRACUDA

Ta włoska marka, która swoje korzenie ma już w 2002r powstała z pasji jej twórcy do motocykli. Kiedy świat motocyklowy głośno odkrył motocykle typu NAKED wtedy Alessandro ( założyciel ) stworzył Barracuda. 

Od tego momentu BARRACUDA skupia ogromną uwagę na dbałość o szczegóły – dbają o to wszystkie zasoby : ludzkie, technologiczne, finansowe i przedsiębiorcze. 
Nad każdym produktem pracuje zespół badawczo rozwojowy we Florencji. Członkiem tego zespołu w dalszym ciągu jest właściciel marki. Dzięki temu wszystkie oddzielne projekty Barracuda pomimo prężnego i szybkiego rozwoju marki nie oddalają się od pierwotnych założeń i w dalszym ciągu dbają o szczegóły, jakość, czy wyjątkowość swoich produktów. 

Produkcja komponentów odbywa się we Włoszech i za granicą. W zależności od rodzaju wymaganej obróbki, produkcja jest powierzona partnerom, którzy gwarantują najbardziej zaawansowaną technologię i wysoki standard jakości. Cała linia produkcyjna spełnia Certyfikowane standardy jakości ISO 9001, a wszystkie projekty są chronione prawami autorskimi. 

W ofercie Barracuda znajdziecie szeroką gamę produktów uniwersalnych takich jak manetki, końcówki kierownicy, kierunkowskazy, czy pozostałe uniwersalne akcesoria, oraz dedykowanych do konkretnych modeli takie jak crash-pady, owiewki, stelaże tablicy, klamki itp. 


Pozwoli Wam to nadać swojemu motocyklowi indywidualnego charakteru. Różnego rodzaju wersje kolorystyczne części wymiennych pozwalają w pełni na ciekawe urozmaicenia, a produkty takie jak np. stelaże tablicy zdecydowanie nadają motocyklowi więcej estetki biorąc pod uwagę fakt, że ten element w opcji seryjnej jest bardzo toporny i zwyczajnie niemiły dla oka. 

Barracuda skupia swoją uwagę również na obsłudze przed i po sprzedażowej, dlatego oryginalne części Barracuda są dystrybuowane tylko do sprawdzonych i oficjalnych dealerów, dzięki czemu macie pewność, że zostaniecie potraktowani indywidualnie i profesjonalnie. 


Teraz już wiecie, gdzie możecie szukać sprawdzonych i dobrych akcesoriów do swoich jednośladów! 

www.barracudamotor.pl – tam znajdziecie nie tylko sklep internetowy, ale również rozpisaną sieć oficjalnych dealerów których możecie odwiedzić, lub u których również możecie złożyć zamówienia.