4SR z kombinezonem gotowym na poduszkę powietrzną

4SR poszerza swoją ofertę o kombinezon motocyklowy Airbag Ready®

Dzięki specjalnemu krojowi i umieszczeniu elastycznych paneli można użyć kilku wariantów poduszek powietrznych dostępnych na rynku. Kombinezon AR jest kompatybilny z system airbag In&motion / Ixon Vest IX-Airbag U03 /, Alpinestars Tech-Air®, Dainese Smart Jacket.

Ten jednoczęściowy kombinezon 4SR posiada zestaw 18-stu ergonomicznie umieszczonych ochraniaczy i jest to największa ilość ochraniaczy w seryjnie produkowanych kombinezonach motocyklowych! Są tu również ochraniacze klatki piersiowej i kręgosłupa, które w przypadku użycia kamizelki airbag należy wyjąć. Kolejnymi zaletami kombinezonu 4SR są m.in. pusty garb, do którego można zamieścić camelbag, slidery łokciowe Elbwo down TECH, pełna perforacja przednich elementów i wiele innych.

Szycie i materiały pozostają absolutnie takie same jak w kombinezonach fabrycznych zawodników 4SR! Kombinezon wyścigowy 4SR jest wykonany z tej samej skóry, uszyty w tej samej technologii i wyposażony w takie same ochraniacze jak kombinezon zaprojektowany dla Ciebie - klienta. Kupując kombinezon od 4SR otrzymujesz tą samą jakość co zawodnicy prestiżowych wyścigów jak np. British Superbike.

Więcej:  www.4SR.pl

Informacja prasowa