3 Kaski Sportowo-Turystyczne do 1000zł

Kaski za tysiaka to bardzo częsty temat, który przewija się w wiadomościach które do nasz piszecie. Postanowiliśmy Wam przedstawić trzy najpopularniejsze garnki sportowo-turystyczne w tej kasie. 

HJC FG-17


Najbardziej sportowy kask w naszym dzisiejszym zestawieniu. FG-17 posiada wytrzymałą skorupę z włókna szklanego, co ważne - w 2015 roku uzyskał certyfikat Snell, to obecnie najwyższy przyznawany certyfikat dla kasków, co dobrze świadczy o wytrzymałości garnka. HJC posiada także typowe atrybuty sportowca - zapięcie DD oraz mocno zaznaczone wloty wentylacyjne. Kask posiada zarówno wloty powietrza (w pełni regulowane) jak wy wyloty gorącego powietrza (tych już nie zamkniemy). 

FG-17 posiada system zabezpieczający szybę przed rozszczelnieniem w trakcie jazdy. Wizjer posiada możliwość zainstalowania Pinlocka.

Cena: od 799zł - zobacz malowania

HJC FG-ST


FG-ST to w zasadzie odpowiednik FG-17 w wersji Sport-Touring. HJC wyposażył ten kask w dokładnie taką samą skorupę z włókna szklanego co model FG-17 oraz sportową wentylację. Kask posiada także sportowe zapięcie DD oraz antybakteryjną wyściółkę nadającą się do prania. Najważniejszą różnicą pomiędzy FG-17 a FG-ST jest fakt, że wersja ST posiada blendę przeciwsłoneczną. 

Cena: od 999zł - zobacz malowania

Airoh MOVEMENT S

MOVEMENT S to najnowszy kask w dzisiejszej zestawieniu, został zaprezentowany przez Airoha jako nowość 2017. Kask to włoskie dzieło, możemy więc na skorupienie odnaleźć sporo przetłoczeń i ostrych kątów, które z pewnością wpływają na wygląd Airoha. Skorupa to mieszanina tworzyw sztucznych HRT. Movement S posiada blednę, obsługiwaną w wygodny i ciekawy sposób. W zestawie znajdziemy także kurtynkę. Wiele osób chwali Airoha za jakość wykonania wnętrza - jest ono oczywiście antybakteryjnie, nadaje się do prania i zapewnia komfort podróżowania. 

Cena: od 849zł 

Chcesz wiedzieć co szykujemy?

Dołącz do motobandziorów!

Zobacz naszą politykę prywatności