Życie jest za krótkie na nudne motocykle cz. 2 Najlepsze od Apex Clan

    Apex Clan cały czas działa! Zespół znany z tworzenia najbardziej odjechanych projektów na motocykle w tej części świata ma na swoim koncie dziesiątki realizacji. Razem z Radkiem wybraliśmy kilka najciekawszych. Barwne motocykle wymagają barwnej osobowości stąd też opowiadać o projektach nie mógł nikt inny jak Radek. Zobaczcie sami!

Nowe projekty ApexClan możecie na bieżąco śledzić na ich social mediach:

1. Kawasaki Z1000

    Zaczniemy nietypowo, bo od motocykla nie afiszującego się przesadnie wieloma owiewkami. Kawasaki Z 1000 przypomina swoją sylwetką maszyny z filmów science-fiction, dlatego wymagał oryginalnego i interesującego podejścia. Apex Clan postawił na eksperyment i wymyślił wzór na folię, której wybór był ryzykowny.

Kawasaki Z1000 ma sylwetkę rasowego drapieżcy

    A jednak się udało. Geometryczny, matowo-szary wzór moro idealnie wpasował się w agresywną sylwetkę Z-eta. Wysiłek się opłacił. Ten motyw nie raz przewinął się w kolejnych realizacjach ApexClan. Dowodem jest kolejna maszyna.

2. KTM RC8

KTM RC8 to dziki, porąbany motocykl. Ciężko nazwać go pięknym - nawet po efektownym oklejeniu, ale na pewno ma charakter. RC8 to austriacki motocykl sportowy o potężnym, widlastym silniku. Jest nieszablonowy i brutalny - Apex Clan kocha takie motocykla. W celu oklejenia tej sztuki Radek odbył podróż do Irlandii.

KTM RC8 jako pomarańczowy czołg? Przytrzymaj mi browara!

    KTM otrzymał - ponownie - geometryczne "moro", tym razem mieszające w sobie żółć i biel. Nie zabrakło akcentów pomarańczowych, typowych dla marki KTM i akcentu nawiązującego do pochodzenai właściciela w postaci biało-czerwonej szachownicy na przedniej owiewce. Efekt? Oceńcie sami!

3. Yamaha YZF-R1 SUPR1ME

    Yamaha. R1 sama w sobie jest genialnym motocyklem. Dowiodła tego ta konkretna sztuka w pojedynku z elektryczną Energicą EVA. Wynik można odczytywać na dwa sposoby, ale tu nie o tym. Wydech SC Project zamontowany w motocyklu robi piorunujące wrażenie. Brzmienie powala, pora żeby wygląd robił takie samo wrażenie!

Największe wyzwanie - trzy kolory na felgach. Tak, lakiernicy kochają takie wyzwania...

Do kompletu dla Yamahy w podobnym stylu oklejony został kask i plecak motocyklowy właściciela. Maszyna dla wszystkich fanów street-wear, dużych prędkości i głośnych wydechów. Kozacki projekt!


4. Yamaha YZF-R1 Szkopek Team

    Tak, to trochę nudne, ale Yamaha R1 to motocykl, do którego Apex Clan ma szczególną słabość. Słabość do Yamahy R1 ma również wielokrotny mistrz Polski w wyścigach motocyklowych Paweł Szkopek. To nie tylko zawodnik i sportowiec, ale także działacz zaangażowany w tworzenie polskich wyścigów motocyklowych.

    Ten projekt to podręcznikowy przykład okleiny motocykla sportowego. Prosty, a jednocześnie wyrazisty. Wyścigi motocyklowe to sport, który w naszych warunkach ma cały czas pod górkę, ale dzięki ambasadorom takim jak Paweł Szkopek możemy ufać, że ta dyscyplina będzie się nadal rozwijać!


5. Team LRP Poland

    Jedna z największych realizacji w historii Apex Clan - oprawa wizualna dla teamu LRP startującego w serii FIM Endurance World Championship (EWC). Realizacja obejmowała nie tylko motocykle, ale także kaski (świecące w ciemności), kombinezony i ciężarówka. Co tu dużo pisać... Zobaczcie sami.


Mają rozmach!

    Taki efekt wymaga sporo pracy, czasu i wysiłku, ale chyba warto. Ciekawostką jest cała koncepcja kryjąca się pod tym projektem. Jej poznanie sprawia wiele satysfakcji - odsyłamy do video ;)


6. Honda CBR 1000RR Fireblade

    Klient nasz pan, a jeśli klient jest fanem szybkiej jazdy na torze i pojazdów międzygalaktycznych to... To tworzy sobie np. taką tematyczną okleinę. Jest to wizytówka i ozdoba Track Dayów organizowanych przez firmę motoRRaid.


    Ten motocykl jest stałym bywalcem w Apex Clanie. Dlaczego? Ponieważ pod wpływem różnych zdarzeń na torze wymagał małego dopieszczenia. Dzięki naklejkom jest to szybkie i łatwe - no... prawie...

7. Yamaha YZF-R6 #13Potforek

    Projekt na rozweselenie - sportowy motocykl i kreskówkowy styl to świetne połączenie. Ostatecznie chodzi o to, żeby na ulicach (i torach) było wesoło i kolorowo. Dzięki takim realizacjom tak się właśnie dzieje!