Trilobite Acid Scrambler

Jeans + skóra 

Dobrze to wygląda. Bez dwóch zdań. Kurtka została uszyta z bawełny (z 2% domieszką lykry), a rękawy zostały wykonane ze skóry bydlęcej. Całość prezentuje się bardzo dobrze, świetnie to razem pasuje i nadaje kurtce bardzo surowego, i męskiego stylu. Trilobite bardzo dba o szczegóły, które smaku całości produktu. Dlatego każdy guzik czy napa posiada wybite logo producenta - jednocześnie "branding" nie jest agresywny, wręcz odwrotnie, jest stonowany i nie rzucający się w oczy. Kurtka jak i spodnie są bardzo dobrze wykonane. Wszędzie są zastosowane grube porządne zamki, bardzo dobre szwy i dobrej jakości materiały. Nawet podpinka ocieplająca jest w nietypowym kolorze - wiele szczegółów wpływa na cały wizerunek tych produktów. 

Co ciekawe, krój kurtki na szczęście nie jest fit, więc będzie pasował na każdą osobą - także trochę tęższą. Jeszcze fajniejszą rzeczą jest fakt, że skórzane rękawy i układ ochraniaczy sprawia, że zakładając tą kurtkę "nabieramy na masie" i wyglądamy na większych niż jesteśmy i to w pozytywnym znaczeniu - bo kto z nas nie chciał nigdy być dużym facetem? 

Wygodna i użytkowanie

Jednocześnie kurtka nie krępuje ruchów, a spodnie są wygodne i posiadają świetne boczne kieszenie. Wprawdzie są one jedynie zapinane za rzep (brakuje napy lub zamka) ale to i tak więcej niż oferują standardowe jeansy motocyklowe. Zarówno w kurtce jak i spodniach znajdziemy otwieraną (zamek) wentylację - co jest unikalne w tego typu produktach. To zapewnia dodatkowe chłodzenie w upalne dni (i robi to różnicę). Natomiast w chłodniejsze dni - kurtka posiada także podpinkę ocieplającą. 

Wysoki stan w spodniach - niby nie zwraca się na to uwagi przy kupnie, ale zapobiega to przewianiu nerek - lub wyskakiwaniu znienacka "dekoltu hydraulika" kiedy trzeba się pochylić na motocyklu. Warto o tym pamiętać! 

Kevlar i ochraniacze 

Oczywiście odzież motocyklowa to nie tylko styl i wygodna, to przede wszystkim bezpieczeństwo. A w przypadku trilobite nad naszym bezpieczeństwem czuwa kilka elementów. Kurtka posiada podszycie na plecach, ramionach i barkach z DuPont™ Kevlar®. Takie samo podszycie znajdziemy w spodniach na kolanach i tyłku. Nie zabrakło także markowych certyfikowanych ochraniaczy - na łokciach, barkach i plecach w przypadku kurtki, oraz kolanach i bioder w przypadku spodni. 

Ochraniacze same w sobie są niezwykłe, ponieważ wyglądają jak plaster miodu, składają się z trzech części są elastyczne i jednocześnie bardzo obszerne. Chronią większą powierzchnie niż standardowe ochraniacze. Są to oczywiście ochraniacze poziomu 2. 

Chcesz wiedzieć co szykujemy?

Dołącz do motobandziorów!

Zobacz naszą politykę prywatności