Opinie o Suzuki Intruder 125 VL

Opinia: 4.4/5

Liczba głosów: 20

Silnik: 4.2
Hamulce: 4.0
Bezawaryjność: 4.4
Frajda z jazdy: 4.8
Przyciąganie wzroku: 4.7
Ocena: 5/5 |
Motorek OK. Fajnie się prowadzi. Sprawdza się dla "dużego" motocyklisty. Mechanik walczy z przypadłością tego modelu ( ja to nazywam "turbo dziura" ), maszyna musi mieć chwilę zanim wyjdzie na wysokie obroty, przez chwilę dławi się jakby brakowało jej paliwa. Podobno bardzo trudne do wyregulowania ale się nie poddaję. Poza tym spoko maszynka.
Odpowiedz | Przydatna (22) | Nieprzydatna (3)
Ocena: 5/5 |
Teudno oceniać niedostatki mocy... A kto przy 125 cm jej szuka? Wygląda bardzo dorośle, prowadzi się łatwo. Jest świetny
Odpowiedz | Przydatna (17) | Nieprzydatna (8)
Ocena: 5/5 |
Nie ma rzeczy idealny, ale tutaj jest już blisko!
Odpowiedz | Przydatna (18) | Nieprzydatna (12)
Ocena: 5/5 |
jest naj w tej kat.
Odpowiedz | Przydatna (7) | Nieprzydatna (1)
Ocena: 4/5 |
Fajny motor dla ludzi którzy już nie maja ochoty na kursy prawa jazdy :)
Odpowiedz | Przydatna (5) | Nieprzydatna (0)
Ocena: 4/5 |
Motocykl nie do zajechania, stary jak świat i nie zniszczalny, wygląda obłędnie fajnie lecz odstaje typowym cuiserą, brzmienie jednak to bajka brzmi jak ślinik 250-300cc na niskich obrotach, i brzmi jak motocykl nie kosiarka, moc wystarczająca na początek, hamulce też, jest dość duży jednak po przyzwyczajeniu się to zwyczajna przyjemność z jazdy, dławi się trochę powyżej 95km/h i ja swoim wycisnąłem maksa 109 i już nie chciał jechać szybciej. Jednak to nie motocykl od ścigania się tylko spokojnych jazd w mieście i poza
Odpowiedz | Przydatna (4) | Nieprzydatna (0)
Ocena: 5/5 |
Intruz jest bardzo wygodny, przyjemnie się prowadzi jak na Premium klasę 125.
Odpowiedz | Przydatna (4) | Nieprzydatna (1)
Ocena: 3/5 |
No a gdzie jest w nim wskaznik poziomu paliwa
Odpowiedz | Przydatna (13) | Nieprzydatna (13)
Ocena: 5/5 |
Wszystko świetne.
Odpowiedz | Przydatna (0) | Nieprzydatna (0)
Ocena: 4/5 |
Jakość taka sobie, wykonanie takie sobie, ujdzie w tłumie. Klopoty z elektryka.
Odpowiedz | Przydatna (4) | Nieprzydatna (28)
rozwiń
Spalanie: 3.55
Dodaj
Ilość raportów: 9

Spalanie Suzuki Intruder 125 VL

Minimalne: 3.23

Średnie: 3.55

Maksymalne: 4.02

Dane techniczne Suzuki Intruder 125 VL

Osiągi

Moc max.
13.3 KM
Max. moment obrotowy
9.8 Nm
V-max
100.0 km/h
Pojemność zbiornika paliwa
12.0 L

Układ napędowy

Skrzynia biegów
Manualna
Ilość przełożeń
5
Przeniesienie napędu
Łańcuch

Podwozie

Masa pojazdu w stanie suchym
140.0 kg
Masa pojazdu zalanego płynami
157.0 kg

Zawieszenie

Przód
Teleskopowe

Hamulce

Przód
1 x 275mm, pojedynczy zacisk
Tył
Bębnowy
ABS
nie

Silnik

Typ
Chłodzony powietrzem, 65° V-Twin SOHC
Pojemność skokowa
124.0 ccm
Stopień sprężania
10.3;1
Układ zasilania
Gaźnik - Mikuni BDS26

Eksploatacja Suzuki Intruder 125 VL

Opony

Opona przód
90/90 -18
Opona tył
130/90 -15

Honda VT 125C Shadow (1999 - 2007)Suzuki Intruder 125 VL (1999 - 2007)

Yamaha XVS 125 Dragstar (2000 - 2005)Suzuki Intruder 125 VL (1999 - 2007)

Junak M16 125 2015Suzuki Intruder 125 VL (1999 - 2007)

Junak M11 125 Suzuki Intruder 125 VL (1999 - 2007)

Opinie o sklepie

Zweryfikowane opinie z Google
Mogę z czystym sumieniem Polecić sklep motobanda może na miejscu mnie nie było ale fachowa pomoc poprzez e-mail przy zakupie pomogła , profesjonalne podejście do klienta , kiedyś jak pozwoli na to pogoda napewno się wybiorę do sklepu a tym czasem pozostaje napić się kawy w ich kubku
Paweł W
Paweł W
Towar zgodny z opisem wysyłka błyskawiczna i gratisy sklep wart każdej złotówki zapraszam każdego motobandziora
Lukasz Elo
Lukasz Elo
Udany zakup, bardzo szybka wysyłka i informacja mailowa na każdym kroku, od zakupu do dostarczenia paczki przez kuriera - Polecam
Andrzej Szymichowski
Andrzej Szymichowski
Bardzo szybka wysyłka, towar dobrze zapakowany na czas transportu, ładny przemyślany sklep, duży plus za publikowane materiały niejednokrotnie podpięte do poszczególnych artykułów, ceny podobne jak i u innych ale za wspomniane materiały publikowane na ich kanale warto kupować u Motobandziorów, kolejne zamówienie już za kilka dni
Łukasz Wojtowicz
Łukasz Wojtowicz
Błyskawiczna przesyłka (zamówienie o godz. 14, paczkomatem już o godz. 8 rano następnego dnia!) , paczka zapakowana schludnie i estetycznie, tak samo kurtka, która była prezentem urodzinowym, więc nawet nie było potrzeby szukania okazjonalnego opakowania. Zdecydowanie polecam i na pewno wrócę do Motobandy na kolejne zakupy :)
Ada Banasiak
Ada Banasiak
Bardzo polecam motobandę. Świetne podejście do klienta na najwyższym poziomie od samego początku do końca. Oby więcej takich sklepów.
Wojciech Skwarcan
Wojciech Skwarcan