Mycie motocykla bez mycia?

Mycie maszyny bez mycia - brzmi dosyć kontrowersyjnie prawda? Jednak w gruncie rzeczy - mycie motocykla może zostać ograniczone, do naszej redakcji trafił środek S100 Total Reiniger z nową formułą. 

Formuła dla leniwych

Nie masz czasu na zbędne czynności? Motocykl ma sprawiać ci czystą frajdę podczas jazdy - bez spędzania czasu w garażu? S100 został wymyślony zapewne dla Ciebie. Producent przeprowadził badania wśród niemieckich motocyklistów, którzy zgodnie odpowiedzieli, że najbardziej nielubianych przez nich rzeczą jest wycieranie motocykla ściereczką podczas mycia. Fachowcy od S100 wzięli sobie to do serca i stworzyli środek - do którego nie potrzeba nic więcej prócz wody. 

Total Reiniger oprócz tego, że ma właściwości czyszczące to jego najważniejszą cechą jest - wysychanie bez pozostawiania zacieków i bez konieczności wycierania ściereczką. Po prostu spryskujesz motocykl środkiem, czekasz od 5 do 30 minut (radzimy dotrwać do tej górnej granicy) i spłukujesz wodą pod ciśnieniem. Środek bardzo dobrze radzi sobie ze smarem czy resztkami owadów. Poradzi sobie także z brudem, jednak nie oczekujemy od niego że poradzi sobie także idealnie z motocyklem po porządnym lataniu w błocie - co do tego, są inne dobre sposoby. 

Zastosowanie: Do całego motocykla w tym także z lakierem matowym

Jak stosować:
Spryskaj cały motocykl preparatem S100 Total Reiniger Plus. Pozostaw preparat na motocyklu
na 5 do 30 minut w zależności od stopnia zabrudzenia. Jeśli będzie konieczne użyj gąbki.
Następnie dokładnie spłucz motocykl silnym strumieniem wody i pozostaw go do wyschnięcia
lub użyj ściereczki z irchy w celu wysuszenia miejsc, z których woda nie może spłynąć.
Motocykl schnie sam bez używania ściereczki i bez pozostawiania zacieków

Uwaga: Nie stosować na nielakierowane aluminium oraz elementów z czarną powłoką galwaniczną (np. chłodnice). Nie stosować w słońcu oraz na nagrzane powierzchnie.

Chcesz wiedzieć co szykujemy?

Dołącz do motobandziorów!

Zobacz naszą politykę prywatności