Motocyklowe Buty SZYTE w POLSCE?! Klasyczne Buty BROGER

     Większość użytkowników jednośladów poszukująca ubrań, chce aby ich strój mocno zaznaczał “jestem motocyklistą”. Coraz większa jest również grupa tych, którzy szukają ubrań casualowych, wyglądających jak klasyczne i wygodnych na co dzień, po zejściu z motocykla.

     Broger to jedna z najprężniej rozwijających się polskich marek odzieży motocyklowej, która tworzy ubrania dedykowane do tej drugiej grupy. Dzisiaj prezentujemy wam nowości, jeśli chodzi o buty z serii MONTANA, OHIO oraz ALASKA. Na wstępie warto zaznaczyć że wszystkie trzy nowe modele produkowane są w Polsce ze skóry bydlęcej. Wyposażone są w podeszwę ze zintegrowaną wstawką dzięki której są wystarczająco twarde i sztywne, by zapewnić bezpieczeństwo na motocyklu, jednak nie na tyle, żeby przeszkodzić nam w chodzeniu w tych butach na co dzień. Podeszwa doskonale absorbuje drgania wynikające z jazdy motocyklem, a wkładka z meshu odpowiada za świetną wentylację. Mimo że wszystkie buty wykonane są w tej samej technologii to każdy jest w innym stylu.

BROGER MONTANA


     Model MONTANA otwiera nową serię ubrań inspirowanych stanem w USA o takiej samej nazwie. Osoby interesujące się modą, na pewno zauważyły podobieństwo do kultowych martensów. Nam but przypomina czasy szkoły średniej, glany i ludzi słuchających rocka oraz szukających swojego indywidualnego stylu. Mają podwójne szwy dla najlepszej wytrzymałości, usztywnione strefy, ochraniacze kostek SAS-TEC i zapięcie YKK. To wszystko czyni buty Broger Montana bezpiecznymi i gotowymi na miejski styl życia. Dostępny jest w dwóch kolorach i rozmiarach od 36 do 48.

BROGER OHIO


     Kolejny model rozszerza kolekcję OHIO dołączając do spodni i rękawiczek z tej serii. Jest to but w bardzo surowym stylu wojskowym i na pewno spodoba się fanom klasycznych desantów. Jest to model pod motocykle typu scrambler czy klasyczne stare enduro, dedykowane dla tych którzy w piątkowe popołudnie po wyjściu z biura, pakują do plecaka namiot i uciekają za miasto. Buty motocyklowe OHIO łączą w sobie ponadczasowy design i świetne właściwości ochronne. Najwyższej jakości skóra bydlęca, podwójne szwy, skórzana wyściółka i ochraniacze SAS-TEC. W porównaniu do modelu wcześniejszego, tutaj również znajdziemy zapięcie YKK ale na wyższej cholewce. Buty OHIO występują w trzech kolorach i rozmiarach od 36 do 48.

BROGER ALASKA II


     Ostatnia obuwniczo-motocyklowa nowość Brogera to odświeżona wersja modelu ALASKA. Jest to najprostszy i najmniej ociężały but dedykowany to największej liczby odbiorców. ALASKA II od I różni się wykończeniem skóry, podeszwą oraz zastosowanymi ochraniaczami marki SAS-TEC. Podobnie jak w modelu MONTANA i OHIO mamy tu podwójne szwy dla lepszej wytrzymałości, usztywnione strefy, ochraniacze kostek SAS-TEC i boczny zamek YKK. Buty są dostępne w dwóch kolorach i rozmiarach od 36 do 50.

     Broger to Polska marka, która podążą za modą i przykłada uwagę do detali oraz dobrego designu. Poza tymi trzema modelami butów, producent w tym sezonie pokaże jeszcze nowe kurtki, spodni czy retro gogle. Jeśli jesteście ciekawi to śledźcie kanał uważnie bo zapewne filmy z nimi też się pojawią.

Chcesz wiedzieć co szykujemy?

Dołącz do motobandziorów!

Zobacz naszą politykę prywatności