Model Honda XL

Cena od: 850 - 999 999 zł

Video Testy


Opis modelu XL


XL
Turystyczne motocykle Hondy z silnikiem V2

Dane techniczne XL

Moc maksymalna
od 55 KM do 55 KM
Pojemność skokowa
od 650 ccm do 650 ccm
Ocena Motobandziorów
od 4.0/5 do 4.0/5
Średnie Spalanie
od 5.39 do 5.39

Rodzina motocykli XL

Honda XL 650Transalp (2000 - 2007)

Lata produkcji: 2000 - 2007

Moc maksymalna:55 KM

Klasa pojemności:650 cm3

Ocena: 4.0/5

Opinie XL

Ocena: 5/5 | Autor: AdamSmasher | Opinia o Honda XL 650Transalp (2000 - 2007)
1. Silnik 5/5 - ładnie idzie z dołu, mocy starczy żeby w 2 osoby z bagażem podróżować. Dźwięk silnika V i lekki popcorn daje frajdę. 2. Hamulce 3/5 - tragedia. Jeżeli nie zmienisz na stalowy oplot to jeździj przepisowo do granic możliwości. Po zmianie na stalowy oplot jest dużo lepiej, ale warto też zainwestować w najlepsze klocki. 3. To jest Honda. Serwisuj, nie przeginaj, a nakręcisz 300,000 km. 5/5 4. Frajda z jazdy jest duża. 5/5. Pojedziesz nad morze, pojedziesz na Mazury, pojedziesz do Włoch, a jak chcesz to i pojedziesz na TET. 5. Przejeżdżałem kolo grupki dzieci i zwolniłem. Jeden z nich powiedział: „Łaaa, ale motor!”. Nikt mi tego nie zabierze, 5/5.
Ocena: 3/5 | Autor: Marek | Opinia o Honda XL 650Transalp (2000 - 2007)
+ Niezawodny silnik + dość zgrabny wygląd z custom siodłem + przyzwoita dzielność w terenie + mało męczący na długiej trasie, jeśli z dużą szybką i deflektorem - dość ostry, metaliczny odgłos silnika słyszany przez kierownika, - dość tępe hamulce - dość niska moc - nie nadaje się na autostradę, za wolny - linka od sprzęgła potrafi się zerwać, trzeba wozić - spalanie
Ocena: 4/5 | Autor: Erwin | Opinia o Honda XL 650Transalp (2000 - 2007)
Bardzo dobry na początek przygody z motocyklami, pozwolił nie zabić się pierwszego sezonu. Jest też niedrogi w zakupie i daje sporo możliwości doinwestowania "po swojemu". Co do spalania u mnie wychodzi średnio 5,7
Autor: RoachRider | Opinia o Honda XL 650Transalp (2000 - 2007)
Bo ja wiem, u mnie się w miarę sprawdza. Najniższe jakie miałem to 4.83, a najwyższe 6.45. W eco driving nigdy się nie bawiłem (w każdym razie nie przez cały bak), jakbym tak zrobił to myślę że dociągnąłbym do tego 4.56. Hamuje moim zdaniem ok - koło zblokować się da, więc więcej siły chyba nie potrzeba skoro pierwsze poddają się opony (u mnie Bridgestone Battlewing). Mocy faktycznie mogłoby być tak z 10-15 koni więcej. Moim zdaniem sprzęt fajny bo niedrogi, prosty w obsłudze, eksploatacji i naprawie, trwały i sporo wybacza. Według mnie nadaje się zarówno jako pierwszy motocykl klasy adventure, jak i jako pierwszy motocykl w ogóle. Z biegiem czasu niektórym może zabraknąć mocy, prestiżu (zbyt piękny to on moim zdaniem nie jest) czy nowinek technicznych poprawiających komfort i bezpieczeństwo jazdy. U mnie zostaje.
Autor: Gość | Opinia o Honda XL 650Transalp (2000 - 2007)
Moj trampek pali 5 litrow przy 100 - 120km /h
Ocena: 4/5 | Autor: Gość | Opinia o Honda XL 650Transalp (2000 - 2007)
Całkiem nieźle, ale mogłoby być jeszcze lepiej
Ocena: 3/5 | Autor: DeV | Opinia o Honda XL 650Transalp (2000 - 2007)
Jest dobrze, można polecić!
Ocena: 5/5 | Autor: Gość | Opinia o Honda XL 650Transalp (2000 - 2007)
Nie ma rzeczy idealnych, ale tutaj jest już blisko!
Ocena: 4/5 | Autor: Gość | Opinia o Honda XL 650Transalp (2000 - 2007)
Niezły, polecam!
Ocena: 5/5 | Autor: Ździcho kielich. | Opinia o Honda XL 650Transalp (2000 - 2007)
240 tyś na silniku zrobione mam i zero poboru oliwy świetny maratończyk.

Recenzje XL

Prostota Transalp zadebiutował w 1987 roku jako motocykl, który miał sprostać długim turystycznym wyjazdom. Projektanci postawili więc na użyteczność, trwałość oraz komfort - wygląd zszedł na dalszy plan. Fizjonomia Trampka nie wzbudza namiętności, pożądania czy zachwytu - mogliśmy się o tym przekonać na własnej skórze, ponieważ przejeżdżając nim przez kilka miejscowości, nie zaobse...
Czytaj dalej

Wygrane Pojedynki

Suzuki DL 650 V-Strom (2004 - 2010)Honda XL 650Transalp (2000 - 2007)

Przegrane Pojedynki

Honda XRV 750 Africa Twin (1993 - 2003)Honda XL 650Transalp (2000 - 2007)

Aprilia Pegaso 650 (1992 - 2012)Honda XL 650Transalp (2000 - 2007)

Yamaha TDM 850 (1996 - 2001)Honda XL 650Transalp (2000 - 2007)

BMW F 650GS (2000 - 2007)Honda XL 650Transalp (2000 - 2007)

Yamaha XTZ 660 Ténéré (1991 - 1999)Honda XL 650Transalp (2000 - 2007)

Opinie o sklepie

Zweryfikowane opinie z Google
Bardzo szybka wysyłka, towar dobrze zapakowany na czas transportu, ładny przemyślany sklep, duży plus za publikowane materiały niejednokrotnie podpięte do poszczególnych artykułów, ceny podobne jak i u innych ale za wspomniane materiały publikowane na ich kanale warto kupować u Motobandziorów, kolejne zamówienie już za kilka dni
Łukasz Wojtowicz
Łukasz Wojtowicz
Udany zakup, bardzo szybka wysyłka i informacja mailowa na każdym kroku, od zakupu do dostarczenia paczki przez kuriera - Polecam
Andrzej Szymichowski
Andrzej Szymichowski
Bardzo polecam motobandę. Świetne podejście do klienta na najwyższym poziomie od samego początku do końca. Oby więcej takich sklepów.
Wojciech Skwarcan
Wojciech Skwarcan
Mogę z czystym sumieniem Polecić sklep motobanda może na miejscu mnie nie było ale fachowa pomoc poprzez e-mail przy zakupie pomogła , profesjonalne podejście do klienta , kiedyś jak pozwoli na to pogoda napewno się wybiorę do sklepu a tym czasem pozostaje napić się kawy w ich kubku
Paweł W
Paweł W
Przesyłka bez zarzutu doszła po 1 dniu od nadania. Bardzo szybka i sprawna realizacja. Jakościowo produkty są świetne. Rzetelna firma, z której będę korzystał i wspierał, ponieważ cała ekipa robi niesamowita robotę w motocyklowym świecie :). Pozdrawiam !
Riko
Riko
Towar zgodny z opisem wysyłka błyskawiczna i gratisy sklep wart każdej złotówki zapraszam każdego motobandziora
Lukasz Elo
Lukasz Elo