Dane techniczne 450

Moc maksymalna
od 23 KM do 23 KM
Pojemność skokowa
od 436 ccm do 436 ccm

Rodzina motocykli 450

Ducati 450 436 Scrambler Jupiter (1969 - 1970)

Lata produkcji: 1969 - 1970

Moc maksymalna:23 KM

Klasa pojemności:436 cm3

Ocena: ?/5

Ducati 450 436 Scrambler Jupiter (1970 - 1971)

Lata produkcji: 1970 - 1971

Moc maksymalna:23 KM

Klasa pojemności:436 cm3

Ocena: ?/5

Ducati 450 436 Scrambler Jupiter (1972)

Lata produkcji: 1972

Moc maksymalna:23 KM

Klasa pojemności:436 cm3

Ocena: ?/5

Ducati 450 436 Scrambler Jupiter (1973 - 1978)

Lata produkcji: 1973 - 1978

Moc maksymalna:23 KM

Klasa pojemności:436 cm3

Ocena: ?/5

Opinie o sklepie

Zweryfikowane opinie z Google
Z tak szybkim dotarciem paczki to się dawno nie spotkałem. Wszystko jak być powinno, przesyłka szybko wysłana, jest feedback o tym co się z paczką dzieje, towar dotarł dobrze zapakowany i zgodny z zamówieniem. Organizacyjnie chłopaki mają to ogarnięte :)
Nikodem Wolski
Nikodem Wolski
Mega obsługa i dobry towar . . . każdy motocyklista znajdzie coś dla siebie . . . serdecznie polecam ???
Sebastian Trąbski
Sebastian Trąbski
Bardzo polecam motobandę. Świetne podejście do klienta na najwyższym poziomie od samego początku do końca. Oby więcej takich sklepów.
Wojciech Skwarcan
Wojciech Skwarcan
Bardzo szybka wysyłka, towar dobrze zapakowany na czas transportu, ładny przemyślany sklep, duży plus za publikowane materiały niejednokrotnie podpięte do poszczególnych artykułów, ceny podobne jak i u innych ale za wspomniane materiały publikowane na ich kanale warto kupować u Motobandziorów, kolejne zamówienie już za kilka dni
Łukasz Wojtowicz
Łukasz Wojtowicz
Mega kolesie, 2 razy wymieniłem kask, bo nie pasował rozmiar i zero problemów. Na pewno jeszcze wrócę, a może i wpadnę przejazdem. Polecam wszystkim początkującym w temacie moto, bo wyjadacze i tak wiedzą że motobanda jest The Best! Już byłem na miejscu i nadal podtrzymuję zdanie.
Mr Grisza
Mr Grisza
Rzetelni w tym co robią. p.s. super, że nie tylko testujecie, ale i handlujecie... opisy towaru, szybka wysyłka... profesjonalnie. O testach motocykli nie wspomnę. Dzięki.
Ryszard Krysz
Ryszard Krysz