Gwiazdka

Zobacz opinie

Ocena: 5/5

Ilość opinii: 5

Kurtka SHIMA Rush

RUSH to 3-warstwowa kurtka tekstylna o wszechstronnym zastosowaniu. Zaprojektowana z myślą o miejskich i podmiejskich wypadach, sprawdzi się w różnych warunkach pogodowych. Wyjmowana warstwa ocieplająca i wodoodporna membrana NextDry™ uchroni Cię przed chłodem i opadami, a liczne panele wentylacyjne po bokach, na plecach, klatce piersiowej i przedramionach zapewnią doskonałą wentylację w letnie dni. W myślą o zapewnieniu najlepszego możliwego poziomu ochrony, RUSH jest wyposażony w standardowy zestaw ochraniaczy, który może być opcjonalnie rozszerzony o ochraniacz klatki piersiowej SAS-TEC. W skład zestawu wchodzi protektor pleców ArmorPlus posiadający certyfikat CE, a także certyfikowane ochraniacze na łokcie i ramiona. Podwójne wzmocnione bezpieczne szwy i dodatkowy wzmocniony materiał na ramionach i łokciach zapewnia doskonałą wytrzymałość i odporność na rozdarcia. Model ten doskonale dopasowuje się do ciała dzięki licznym regulacjom szerokości. Dla większego komfortu kurtka posiada suchą kieszeń oraz specjalną tylną kieszeń na rękawice a także panele odblaskowe Night Vision dla większej pewości podczas jazdy po zmroku. Nie zapomnij, że swoją kurtkę możesz sparować z dopasowanymi kolorystycznie rękawicami RUSH, tworząc stylowy zestaw. Model RUSH występuje również w wersji dla kobiet.

OCHRONA

  • TRWAŁA TKANINA WZMACNIAJĄCA NA RAMIONACH I ŁOKCIACH
  • PODWÓJNE WZMOCNIONE BEZPIECZNE SZWY
  • SYSTEM PROTEKTORÓW ARMOR PLUS
  • OPCJONALNIE: PROTEKTOR KLATKI PIERSIOWEJ SAS - TEC

CLIMATE: 

  • WYPINANA WARSTWA OCIEPLAJĄCA & WODOODPORNA MEMBRANA NEXTDRY™
  • H3 HEAT FREE SYSTEM: PANELE WENTYLACYJNE NA KLATCE PIERSIOWEJ, PRZEDRAMIONACH, BOKACH I PLECACH
  • SYSTEM EVOLINK DO MOCOWANIA AKCESORYJNYCH KAMIZELEK CHŁODZĄCYCH/GRZEWCZYCH

KOMFORT

  • REGULACJA DOPASOWANIA
  • ZAMKI SPINAJĄCE: 360° I KRÓTKI ZAMEK

EXTRA: 

  • PANELE ODBLASKOWE NIGHT VISION SYSTEM
  • SUCHA KIESZEŃ
  • TYLNA KIESZEŃ NA RĘKAWICE

Prezentacja Shima Rush


Opinie o Kurtka SHIMA Rush

5.0/5

(Liczba Opini: 5)

5
5
4
0
3
0
2
0
1
0

Masz ten produkt?

Oceń i pomóż innym w wyborze

Ocena: 5/5 |
Dziś odebrana i przetestowana. Pierwsza taka kurtka w mojej karierze i szczerze polecam dla osób które tez zaczynaja przygodę (szczególnie na sport-turystykach) i nie chcą wydać majątku. Rozmiar dobry, dobrany z tabeli. Kurtka spełnia moje oczekiwania. Przede wszystkim jest prosta i przypomina zwykła kurtkę a na tym mi zależało.
Odpowiedz | Przydatna (3) | Nieprzydatna (3)
Ocena: 5/5 |
Bede do was jeszcze wracal. Kurtka dopasowana, widac ze material porzadny. Dodatkowo jest to polska firma. Jestem zadowolony i polecam ten produkt. 5/5
Odpowiedz | Przydatna (0) | Nieprzydatna (0)
Ocena: 5/5 | | Potwierdzony zakupem
Produkt dobrej jakości, protektory nie przesuwają się, wszystkie szwy również jak należy. Na tę chwilę kurtka testowana głównie w wyższej temperaturze - bez podpinki i membrany w 32*C powyżej 50km/h wentylacja daje radę. Jeśli chodzi o wygląd na żywo wydaje się jeszcze bardziej „nasycona” niż na zdjęciach- czarne jest bardziej czarne, żółte bardziej jaskrawe, jak dla mnie na plus. Regulacja również oddaje, po dopięciu w pasie nie wieje po nerkach a 3 stopniowa regulacja rękawów zapobiega przemieszczaniu się protektorów łokci. Same protektory są wygodne i dobrze leżą, protektor pleców trochę mało przewiewny, jednak o ile nie jeździmy w upale nie daje się to we znaki. Uważam że w tej cenie jest naprawdę dobrze, nie ma się czego czepiać. Kurteczka idealna do miasta i na okoliczne tripy
Odpowiedz | Przydatna (0) | Nieprzydatna (0)
Ocena: 5/5 | | Potwierdzony zakupem
Jest ok jakość do ceny na 10
Odpowiedz | Przydatna (0) | Nieprzydatna (0)
Ocena: 5/5 |
Wygodna, ciepła i po statnim szlifie wyszedłem bez zadrapania więc spełnienia swoje zadanie, chroni. Polecam
Odpowiedz | Przydatna (0) | Nieprzydatna (0)
rozwiń

Dane techniczne

Wentylacja
wentylacyjne na klatce piersiowej, przedramionach, bokach i plecach
Membrana
wodoodporna membrana nextdry™
Podpinka Ocieplająca
Tak
Elementy odblaskowe
Tak
Materiał
Tekstylia
Przeznaczenie
Miasto ● Szosa
Budowa Produktu
trwała tkanina wzmacniająca na ramionach i łokciach, podwójne wzmocnione bezpieczne szwy, warstwa zewnętrzna: 100% Polyester
Ochraniacze
protektor pleców ArmorPlus posiadający certyfikat CE, a także certyfikowane ochraniacze na łokcie i ramiona
Dodatkowe funkcje
regulacja dopasowania
Kieszenie
sucha kieszeń, tylna kieszeń na rękawice
Możliwość spięcia ze spodniami
Tak
Membrana wodoodporna
Tak
Podpinka Ocieplająca
wypinana warstwa ocieplająca
Protektor pleców
poziomu 1
Protektory łokci
poziomu 1
Protektory barków
poziomu 1
Marka protektorów
Powertector
Certyfikacja PPE
A
trójwarstwowa
Tak
Cało sezonowa
Tak
Płeć/Rodzaj
męskie
Protektor klatki piersiowej
opcjonalny
Zamek do spięcia ze spodniami
długi ● krótki
Rodzaj membrany
wypinana
Typ podpinki ocieplającej
wypinana w formie kurtki
Regulacja
przedramię ● biceps
Sprawdzi się w dni
ciepłe ● zimne
Wentylacja
regulowane panele wentylacyjne na klatce ● regulowane wyloty powietrza na plecach

Informacje o producencie - SHIMA

Shima to Polska marka — która swoje pierwsze kroki w produkcji odzieży motocyklowej zaczęła od rękawic. Z biegiem lat zaczęła rozszerzać swoją ofertę o jeansy motocyklowe z protektorami, buty oraz kurtki. Teraz wprowadza również sportowe kombinezony. Jednak to nadal rękawice są w ich ofercie głównym produktem — który wyróżnia się designem, zaawansowanymi protektorami oraz konkurencyjną ceną. 

Tabele Rozmiarów

Rush

Rush
Nie ten rozmiar? Wymienimy!

W razie nie trafienia rozmiaru - nie ma problemu, od ręki wymieniamy na inny :)

Wystarczy, że odeślesz nam produkt a my bierzemy na siebie drugiego kuriera z odpowiednim już rozmiarem.

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt

Producent:

SHIMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ignacego Mościckiego 1,

24-100 Puławy

bok@shima.pl

Opinie o sklepie

Zweryfikowane opinie z Google
Mega kolesie, 2 razy wymieniłem kask, bo nie pasował rozmiar i zero problemów. Na pewno jeszcze wrócę, a może i wpadnę przejazdem. Polecam wszystkim początkującym w temacie moto, bo wyjadacze i tak wiedzą że motobanda jest The Best! Już byłem na miejscu i nadal podtrzymuję zdanie.
Mr Grisza
Mr Grisza
Rzetelni w tym co robią. p.s. super, że nie tylko testujecie, ale i handlujecie... opisy towaru, szybka wysyłka... profesjonalnie. O testach motocykli nie wspomnę. Dzięki.
Ryszard Krysz
Ryszard Krysz
Polecam , paczka doszła w mniej jak 24h od złożenia zamówienia, w oryginalnym opakowaniu, nie miałem okazji sprawdzić jak wygląda zamiana rozmiarów ale cała reszta na wysokim poziomie.
Kuba 1510
Kuba 1510
Sklep na celujący! Fachowcy przemili, cierpliwi. Zakupy, które się do kufra nie zmieściły, zostały wysłane kurierem - ekstra rozwiązanie! Jakość produktów (m.in. komplet Rebelhorn) pierwsza klasa - już sprawdzone na dłuższym wypadzie w Bieszczady. Polecam z całego serca!
Agnieszka Deja
Agnieszka Deja
Bardzo szybka wysyłka, towar dobrze zapakowany na czas transportu, ładny przemyślany sklep, duży plus za publikowane materiały niejednokrotnie podpięte do poszczególnych artykułów, ceny podobne jak i u innych ale za wspomniane materiały publikowane na ich kanale warto kupować u Motobandziorów, kolejne zamówienie już za kilka dni
Łukasz Wojtowicz
Łukasz Wojtowicz
Zakupiłem rękawiczki - Seca Turismo III, jak dla mnie rewelacja. Obsługa, doradztwo i klimat w sklepie na najwyższym poziomie. Polecam Następnym zakupem będzie kask.
Czesław Bednarz
Czesław Bednarz