Komplet na motocykl Rebelhorn za 2000zł?

Kupno motocykla to tak naprawdę początek - później musimy zadbać jeszcze o siebie, swój komfort i bezpieczeństwo. A najlepiej jeszcze przed kupnem maszyny. Pierwsze wejście do sklepu motocyklowego może przyprawić o zawrót głowy, jednak musimy pamiętać, że to nie jest zwykła odzież a ochronna, więc zbudowana ze znacznie bardziej zaawansowanych materiałów. Sprawdziliśmy się, ile potrzeba wyłożyć na początek. 

Kask 

Airoh Storm to typowy uniwersalny kask ze średniej półki, jest wykonany . Sportowe detale cieszą oko, jednak znalazło się miejsce także na blendę. Airoh posiada także całkiem przyjemną wyściółkę, oraz rozbudowaną wentylację. Właśnie testujemy ten kask, zobacz naszą opinię w dziale testy ubrań. Ceny w mono kolorze zaczynają się od 599zł. 

Kurtka

Vuelta to kurtka tekstylna, wykonana z materiału poliester 600D. To typowy przedstawiciel odzieży szosowej, która sprawdzi się na większości motocykli. Kurtka posiada certyfikowane ochraniacze barków oraz łokci, a także miejsce na twardy ochraniacz na plecach (warto go dokupić). Oprócz tego znajdziemy także wzmocnienia z nylonu 1650 (wytrzymałość skóry bydlęcej) oraz wytrzymałe odblaski. To wszystko cieszy. Kurtka jest także wyposażona w wodoodporną, wiatroodporną i oddychającą membranę (wypinaną). Cena 489 zł wydaję się bardzo rozsądna i warto się tej kurtce przyjrzeć bliżej. 

Spodnie do kompletu

Spodnie Chanzo idealnie wpisują się w klimaty kurtki - są wykonane z tego samego materiału i także posiadają wypinaną membranę wodoodporną Reissa®. Ciekawostką jest wentylacja w spodniach (to nie jest często spotykany patent), do dyspozycji mamy także odblaski, certyfikowane ochraniacze na kolana oraz zamek do spięcia z kurtką 360 stopni. Cena 429 zł

Buty

Model Rio to krótkie buty motocyklowe - ale kończą się powyżej kostki, zapewniając jej względną sztywność oraz ochronę (niestety tylko z zewnętrznej strony). Po co kupować buty motocyklowe? Pełnią one kilka ważnych funkcji - chronią naszą kostkę, piętę i palce, ale także zapewniają pewne podparcie na śliskiej nawierzchni, nie niszczą się od dźwigni zmiany biegów i (akurat w przypadku rio) chronią przed chłodnym wiatrem. 

Ten model posiada podwójny zamek, co ułatwia zakładanie butów - jest to szczególnie ważne dla osób z wysokim podbiciem, tutaj nie powinno być problemów z dopasowaniem odpowiedniego rozmiaru. 

Chcesz wiedzieć co szykujemy?

Dołącz do motobandziorów!

Zobacz naszą politykę prywatności