Honda CBR 600F

    Każdy motocykl z serii CBR od Hondy cieszyły się ogromną popularnością. Hondzie udało się zawrzeć w tych motocyklach idealny kompromis między sportowym wyglądem, użytecznością i komfortem. Choć pod względem osiągów nie porywa, to rekompensował to na wielu innych polach.

    Skąd się wziął sukces CBR'ki? Motocykl jest łatwy, użyteczny, zwrotny i warty swojej kwoty. Pod względem komfortu podczas jazdy w trasie sprawdzi się o niebo lepiej niż sportowa CBR 600RR. I choć wielu motocyklistów pamiętających Honda CBR F4i może uznać, że CBR 600F nie ma tego samego potencjału - choćby ze względu na mniejszą moc maksymalną, to pod względem całokształtu jest to motocykl bardzo dobrze przemyślany.


    W uproszczeniu można by stwierdzić, że największą wadą motocykli CBR jest ich masowa liczba na drogach. Fajnie się jest nieco wyróżnić z tego grona. Dlatego bohaterka naszych video i właścicielka Hondy CBR 600F postanowiła spersonalizować swój motocykl.

    Okoliczności pogodowe nie były zbytnio sprzyjające: przelotne, ale gwałtowne opady deszczu, utrzymująca się wilgoć na asfalcie i niska temperatura jak na maj. Utrudniło to plan by w pełni zaprezentować możliwości Hondy CBR 600F i towarzyszącego jej Triumpha Speed Triple 1050 RS. Za to trudne warunki pozwoliły docenić łagodny charakter motocykla. Liniowe oddawanie mocy, osiągi, które nie przerażą i które będą w stanie ogarnąć również mniej doświadczeni motocykliści.


    Dzień minął nam w towarzystwie Bartka i Dagi - właścicieli dwóch motocykli, które zobaczycie w video. W drugiej części wideo swoimi przemyśleniami na temat swojej CBR'ki dzieli się Daga - niepozorna wzrostem i posturą właścicielka motocykla. Czy Honda może być motocyklem marzeń? Dlaczego Honda CBR 600F to dobry wybór dla dziewczyn? I najważniejsze - dlaczego Deadpool?!


    Honda CBR 600F Deadpool nie byłaby taka kozacka bez całego asortymentu dodatków. Lista przeróbek i akcesoriów obejmuje:

  • okleina wg. projektu Apex Clan
  • ciężarki kierownicy Barracuda
  • kierunkowskazy tylne Barracuda
  • lusterka z zintegrowanymi kierunkowskazami Barracuda
  • gripy Barracuda
  • stelaż tablicy rejestracyjnej Barracuda
  • STOMPGRIP tank grips
  • tłumik Scorpion

    Jak wiele charakteru nabrał motocykl pod wpływem tych dodatków? Oceńcei sami. Jedno jest pewne - jest to jedyna taka CBR'ka na drogach!