Buty Alpinestars SMX-6 V3 Drystar

Zobacz tabele rozmiarów
1 399,00
od 127.08 x 12 rat
DARMOWA dostawa,
Zapłać w ciągu 6 godz. 25 min
100 dni na zwrot lub wymianę
Poznań
Warszawa (Piaseczno)
Wrocław
Łódź

Buty Alpinestars SMX-6 V3 Drystar

Wyposażone w zestaw nowoczesnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i ochrony, buty SMX-6 Drystar® v3 stanowią wszechstronny wybór zarówno na tor, jak i do jazdy ulicznej. Model ten czerpie z technologii stosowanych w motorsporcie oraz wykorzystuje materiały stworzone z myślą o zapewnieniu motocykliście przewagi podczas jazdy w każdych warunkach. Zmodernizowana cholewka została opracowana tak, aby jak najlepiej odwzorowywać naturalną budowę stopy, gwarantując wysoką elastyczność oraz większy komfort podczas chodzenia. Każdy element konstrukcji SMX-6 v3 Drystar® zaprojektowano z dbałością o szczegóły.

Kluczowe cechy

  • Zaawansowana cholewka z mikrofibry zapewnia niską wagę, świetną ochronę przed ścieraniem oraz wysoki poziom elastyczności.
  • Model SMX-6 Drystar® wyposażono w wodoodporną, oddychającą membranę Drystar® marki Alpinestars, co gwarantuje skuteczność w zróżnicowanych warunkach pogodowych.
  • Przednia i tylna strefa zgięcia powstała z tworzyw wtryskiwanych na siatkę 3D, uzupełnionych miękkim TPU, co podnosi odporność na ścieranie i wspiera naturalny ruch stopy do przodu i do tyłu.
  • Ulepszona, ewolucyjna konstrukcja zwiększa funkcjonalność i trwałość.

Konstrukcja

  • Górna część buta wykonana jest z mikrofibry, zapewniającej długą żywotność, solidną ochronę przed ścieraniem oraz elastyczność.
  • Ergonomiczne wyprofilowanie przodu stopy umożliwia lepszą dokładność podczas obsługi elementów sterujących motocykla.
  • Nowy, elastyczny ochraniacz z przodu gwarantuje precyzyjne dopasowanie w każdych warunkach.
  • Zmodernizowane elastyczne strefy z przodu i z tyłu łączą tekstylia z miękkim TPU, co poprawia pochłanianie uderzeń i zapewnia naturalny zakres ruchu stopy.
  • System otwierania po stronie przyśrodkowej wykorzystuje elastyczny zamek oraz szerokie zapięcie na rzep dla łatwiejszego dopasowania.
  • Smukła powierzchnia kontaktu z motocyklem podnosi komfort i kontrolę podczas jazdy.
  • Nowa konstrukcja klapki zwiększa płynność działania i ułatwia zapinanie rzepu.
  • Dołączona dwuskładnikowa, wyjmowana wkładka anatomiczna wykonana jest z EVA i wykończona od góry Lycrą.
  • Wewnętrzna wkładka ze zintegrowanym wzmocnieniem wspiera łuk stopy i zwiększa ochronę.
  • Wzmocnienie palców ukryte pod cholewką poprawia trwałość, czucie oraz ogólną funkcjonalność buta.
  • Podeszwa z lekkiej mieszanki gumowej oferuje znakomitą przyczepność do podnóżków.

Ochrona

  • Boczne osłony kostki z TPU zapewniają wsparcie biomechaniczne oraz ochronę pomiędzy górną częścią goleni a kostką.
  • Wzmocniony element z TPU w strefie zmiany biegów dodatkowo zabezpiecza dolną część wewnętrzną buta.
  • Nowy ochraniacz goleni inspirowany konstrukcjami wyścigowymi, wykonany z TPU, gwarantuje wysoką odporność na uderzenia i ścieranie, zachowując jednocześnie smukły kształt umożliwiający wygodne noszenie buta pod spodniami.
  • Podwójne ochraniacze kostki z TPU, rozmieszczone strategicznie między wewnętrzną stroną cholewki a wyściółką, zwiększają poziom bezpieczeństwa.

Opinie o Buty Alpinestars SMX-6 V3 Drystar

Masz ten produkt?

Dodaj pierwszą opinię dla Buty Alpinestars SMX-6 V3 Drystar i pomóż innym w wyborze

rozwiń

Dane techniczne

Membrana
Drystar
Przeznaczenie
Sportowe ● Szosa ● Sportowo turystyczne
Budowa Produktu
mikrofibra
Ochraniacze
osłony kostki z TPU, element z TPU w strefie zmiany biegów, ochraniacz goleni
Zapięcie Buta
zamek oraz szerokie zapięcie na rzep
Podeszwa
Podeszwa z lekkiej mieszanki gumowej
Membrana wodoodporna
Tak
Długość
Długie
Płeć/Rodzaj
męskie
Usztywnienie pionowe
Tak

Informacje o producencie - Alpinestars

Charakterystyczne logo marki jest znane wszystkim właścicielem sportowych maszyn - Alpinestars powstał we Włoszech w 1963 roku. Początkowo firma zajmowała się produkcją butów motocyklowych, a wraz z kolejnymi latami istnienia rozszerzała swoją ofertę. 

Dziś A-Stars to także kurtki motocyklowe, kombinezony skórzane, rękawiczki, spodnie, buty czy ochraniacze. 

Alpinestars to marka od lat obecna w sportach motocyklowych (i nie tylko) co przeniosło się na świetną rozpoznawalność i udany marketing. Przez lata produkty tej firmy były postrzegane jak wzór i najwyższa półka jakościowa. W produktach Alpinestars jeździli m.in: Casey Stoner, Nicky Hayden, Dani Pedrosa, Carlos Checa, Troy Corser, Eugene Laverty, Ben Spies, Nate Adams.

Tabele Rozmiarów

Rozmiary Butów Smx-6 V2, SMX-1 R V2, SP-1 v2

Rozmiar Długość (cm)
39 25.9
40 26.5
41 27.2
42 27.9
43 28.5
44 29.2
45 29.9
46 30.5
47 31.2
48

31.9

Nie ten rozmiar? Wymienimy!

W razie nie trafienia rozmiaru - nie ma problemu, od ręki wymieniamy na inny :)

Wystarczy, że odeślesz nam produkt a my bierzemy na siebie drugiego kuriera z odpowiednim już rozmiarem.

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt

Producent:

Alpinestars S.P.A.

Włochy Viale e Fermi 5

31011 Asolo, Treviso

talk-to-us@alpinestars.com

Opinie o sklepie

Zweryfikowane opinie z Google
Przesyłka bez zarzutu doszła po 1 dniu od nadania. Bardzo szybka i sprawna realizacja. Jakościowo produkty są świetne. Rzetelna firma, z której będę korzystał i wspierał, ponieważ cała ekipa robi niesamowita robotę w motocyklowym świecie :). Pozdrawiam !
Riko
Riko
Udany zakup, bardzo szybka wysyłka i informacja mailowa na każdym kroku, od zakupu do dostarczenia paczki przez kuriera - Polecam
Andrzej Szymichowski
Andrzej Szymichowski
Bez zarzutu. Przesyłka dotarła szybko, rzeczy w złym rozmiarze zwrócone bardzo łatwo i bez problemów, pieniądze wróciły na konto. Polecam zamawiać, od razu w kilku rozmiarach i zwrócić te nieodpowiednie, bez obaw na długie "zamrozenie" pieniędzy. 5/5
I3laszka
I3laszka
Mega kolesie, 2 razy wymieniłem kask, bo nie pasował rozmiar i zero problemów. Na pewno jeszcze wrócę, a może i wpadnę przejazdem. Polecam wszystkim początkującym w temacie moto, bo wyjadacze i tak wiedzą że motobanda jest The Best! Już byłem na miejscu i nadal podtrzymuję zdanie.
Mr Grisza
Mr Grisza
Sklep na celujący! Fachowcy przemili, cierpliwi. Zakupy, które się do kufra nie zmieściły, zostały wysłane kurierem - ekstra rozwiązanie! Jakość produktów (m.in. komplet Rebelhorn) pierwsza klasa - już sprawdzone na dłuższym wypadzie w Bieszczady. Polecam z całego serca!
Agnieszka Deja
Agnieszka Deja
Bardzo szybko, bardzo sprawnie i bardzo profesjonalnie! Pełna informacja o statusie przesylki. Dziękuję. Takie zakupy to naprawdę przyjemność. Polecam!
Robert Rudnicki
Robert Rudnicki