BMW G310 vs longboard - świetna zabawa w świetle neonów!


Dwie drużyny, dwa motocykle , dwa longboardy i wielopoziomowy parking = radość z jazdy. Oczywiście: z prawdziwą rywalizacją motocykl - longboard nie ma to wiele wspólnego, a cały filmik to tylko pretekst by pojeździć motocyklami po podziemnym parkingu. Ale, kurcze, jak my lubimy takie preteksty!

Ciemna noc, neonowe klimaty - pora trochę narozrabiać! Nada się do tego najmniejszy w ofercie BMW model - BMW G310 R. Już wcześniej Bawarczycy reklamowali ten pojazd jako idealne rozwiązanie dla młodych, aktywnych, z dużych ośrodków miejskich. Nie bez powodu swoją premierę motocykl miał w brazylijskim mieście-molochu - Sao Paulo. Przełomowość G310R ma polegać na tym, że BMW wkracza do państw rozwijających się. Nie tylko jeśli chodzi o miejsce produkcji (Indie), ale także jeśli chodzi o ofertę. G310 ma być konkurencyjny.

Drugi bohater video to oczywiście longboard, rodzaj wydłużonej deskorolki służący do downhillu (zjazdów) po asfalcie. Odbywa się to z reguły z dużą prędkością, odrobiną driftów i tricków. W nocnym video świetnie połączone z sypaniem iskier spod dłoni. Podsumowując - hipnotyzujące widowisko, gdyby nie ta muzyka ; )