2 ODNOWIONE Skóry od SHIMY - WINCHESTER 2.0 i HUNTER+ 2.0

Ubrania motocyklowe mocno się zmieniają i ewoluują, ale klasyczne kurtki skórzane nadal pozostają jednym z bardziej ulubionych atrybutów motocyklistów.

Shima w swojej ofercie ma kilka modeli o różnym charakterze, a dwa z nich, czyli Hunter+ i Winchester nieco się zmieniły i trafiły do sprzedaży w wersji 2.0.

Pierwszy model Hunter+ 2.0 wykonany jest podobnie jak poprzednik, ze skóry bydlęcej, ale tu zastosowano inny typ garbowania, dzięki czemu kurtka bardziej miękka i wygodna. Jeśli chcemy jeździć w skórze w te nieco cieplejsze dni, to ważnym elementem dla nas będzie wentylacja. Poza wlotami dostępnymi już w pierwszej generacji Hunter+ w 2.0 mamy centralny panel wentylacyjny, który wpuszcza sporo powietrza do wnętrza. Ostatnia duża zmiana to zastosowanie nowych ochraniaczy AirForce levelu 2, które znajdziemy na łokciach, barkach i plecach.

W taki sam zestaw protektorów jest wyposażony również drugi odświeżony model Winchester 2.0. Tutaj Shima głównie zdecydowała się na kosmetyczne zmiany, jak wykończenie rękawów i kołnierzyka nubukiem czy wprowadzenie wlotów wentylacyjnych. Duża zmiana to pojawienie się w ofercie modelu damskiego.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o modelach Hunter+ 2.0 i Winchester 2.0 to zapraszamy do obejrzenia filmu.

Chcesz wiedzieć co szykujemy?

Dołącz do motobandziorów!

Zobacz naszą politykę prywatności