Świąteczne prezenty dla fana motocykli

Wśród prezentów dla motocyklistów jest mnóstwo przedmiotów, począwszy od koszulek o tematyce motoryzacyjnej, środkach czyszczących a skończywszy na zaawansowanych technicznie interkomach. Przedstawiamy kilka propozycji świątecznych prezentów.

Środki czyszczące do motocykla


Właściciele motocykli są dumni ze swoich maszyn dlatego też często dbają o to by wyglądały naprawdę dobrze! A do tego przydają się wszelkiego rodzaju środki czyszczące specjalnie przystosowane do motocykli.

Polecamy:

Środki do pielęgnacji i czyszczące do ubrań motocyklowych


Środek jaki wybierzemy musi pasować do ubrania jakie posiada obdarowywany - więc upewnijcie się czy jeździ w skórze czy ubraniach tekstylnych!
Tutaj polecamy niemieckiego producenta chemi motocyklowej S100.

Środki do każdego rodzaju skóry:

Środek impregnujący  do skóry matowej: LEDER PFLEGE: RAU & MATT S100, PIELĘGNUJE I CHRONI PRZED WILGOCIĄ (ZAMSZ,NUBUK), 300ML

Środek impregnujący do skóry błyszczącej: LEDER PFLEGE: GLATT & GLANZ S100, CHRONI SKÓRĘ LICOWĄ PRZED WILGOCIĄ, 300ML

Jeżeli nie wiemy do jakiego rodzaju ubrań będzie chemia używana polecamy uniwersalny impregnat do tkanin i skóry: IMPRAGNIER SPRAY S100 IMPREGNAT DO TKANIN I SKÓRY

Zabezpieczenia przeciwko kradzieży

Większość motocykli nie ma wbudowanych alarmów a złodzieje nie śpią - zdjęcie tego stresu z naszej głowy jest czymś naprawdę cennym!

Więcej na ten temat piszemy tutaj

Torba na biodro

Często mała ilość kieszeni w ubraniach motocyklowych dokucza gdy chcemy zabrać ze sobą parę drobiazgów, doskonałym rozwiązaniem jest wtedy torba/saszetka którą mocujemy na udzie. Zmieszczą się tam portfel, klucze i inne drobiazgi, które chcemy mieć zawsze przy sobie.

Uniwersalny Interkom

Jadąc motocyklem ani nie włączymy radia ani nie posłuchamy muzyki (poza kilkoma wyjątkowymi motocyklami większość nie ma wbudowanych potężnych głośników, które słychać przy warkocie silnika)

Podróżując ze znajomymi nie zadzwonimy do nich w ciągu jazdy, no chyba że mamy interkom! Radio, możliwość włączenia muzyki z komórki i oczywiście rozmowy z innymi posiadaczami interkomów na trasie zmieniają czasem monotonne kawałki drogi w coś ekscytującego!

Przy uniwersalnych interkomach nie musimy się martwić jaki kask posiada obdarowywany, pasują one zarówno do kasków otwartych, jak i zamkniętych.

Zobacz uniwersalne interkomy

Kalendarz motocyklowy i Koszulka Motobanda

Dobry kalendarz na ścianę garażu z motocyklem to podstawa :)

Kalendarz Motobanda 2020 w formacie A3


Koszulka Motobanda


Życzymy samych udanych prezentów :)

Chcesz wiedzieć co szykujemy?

Dołącz do motobandziorów!

Zobacz naszą politykę prywatności