Opinie o Suzuki SV 1000

Opinia: 4.7/5

Liczba głosów: 10

Silnik: 5.0
Hamulce: 4.4
Bezawaryjność: 4.5
Frajda z jazdy: 5.0
Przyciąganie wzroku: 4.8
Ocena: 5/5 |
Litrową SV'kę mam od tego sezonu. Nawinąłem na niej ze 3-4tyś km.
Moto dosyć specyficzne, na samym początku strasznie mi nie pasowała i chciałem wrócić do R4, jednak po przejechaniu pierwszego tysiąca zaczęła mi się coraz bardziej podobać.
Jeździmy na 2/3 SV'ki, to co wydobywa się z tłumików to czysta poezja :)
Odpowiedz | Przydatna (12) | Nieprzydatna (3)
Ocena: 4/5 |
Powalający z nóg dźwięk! Oczywiście po zmianie wydechu. Dla niego kupiłem maszynę, bo aż tyle mocy mi nie potrzeba.
Moment zawsze dostępny i morda sie cieszy przy odwijaniu. Ogólnie jestem bardzo zadowolony!
Ale ma i minusy :
-Zużycie paliwa 6-10 w mieście około 7,5
-cieknacy wysprzeglik (typowe)
-odklejające się magnesy (jeszcze mnie nie dopadło)
Odpowiedz | Przydatna (4) | Nieprzydatna (0)
Ocena: 5/5 |
Mocny dół i bulgot hehe ??"Deam barbarian" ??
Odpowiedz | Przydatna (1) | Nieprzydatna (0)
Ocena: 5/5 |
Moto posiadam od tego sezonu (2021) jest agresywne ale też umiarkowane . Zero jedynkowa odpowiedź na gaz . To mi się w niej podoba . A najlepszym co może być to ten dźwięk z dwóch nowych błyszczących Dominatorów .
PS: Najlepsze wydech do sv1000
Odpowiedz | Przydatna (2) | Nieprzydatna (1)
Ocena: 5/5 |
Wysoki moment obrotowy,
Odpowiedz | Przydatna (1) | Nieprzydatna (0)
Ocena: 5/5 |
Moto dla konesera. Nie każdy potrafi tym jeździć. Ale wielu nie potrafi się z nim rozstać. Ja mam dwa 650s i 1000S... wcześniej TL1000R... i juz nie mogę trafić na dobrą sztukę.
Odpowiedz | Przydatna (0) | Nieprzydatna (0)
Ocena: 5/5 |
Motocykl legenda. Szkoda, że tak ich mało na Polskich drogach, ale jak nie patrząc jest to też zaleta. Bo im jest ich mniej tym ludzie mają więcej pytań. ?
Polecam każdemu tylko nie początkującym ?✌️
Odpowiedz | Przydatna (0) | Nieprzydatna (0)
Ocena: 5/5 |
Coś wspaniałego. Na razie zrobione 3 tysiące. Za rzędówkę nie oddam w życiu :)
Odpowiedz | Przydatna (2) | Nieprzydatna (4)
Ocena: 5/5 |
Nie ma rzeczy idealny, ale tutaj jest już blisko!
Odpowiedz | Przydatna (2) | Nieprzydatna (7)
rozwiń
Spalanie: 6.47
Dodaj
Ilość raportów: 11

Spalanie Suzuki SV 1000

Minimalne: 5.27

Średnie: 6.47

Maksymalne: 9.67

Dane techniczne Suzuki SV 1000

Osiągi

Moc max.
123.5 KM / 9000 rpm
Max. moment obrotowy
102 Nm / 7200 rpm
V-max
230 km/h
Pojemność zbiornika paliwa
17 L

Zawieszenie

Przód
46mm Telescopic,
Tył
Link-type, 7 stopniowa regulacja

Hamulce

Przód
310mm x2, 4 tłoczkowe zaciski
Tył
200mm, 2 tłoczkowe zaciski
ABS
Nie

Silnik

Typ
4T, 90° V-twin, DOHC,
Pojemność skokowa
996 ccm
Stopień sprężania
11.3:1
Układ zasilania
wtrysk paliwa

Układ napędowy

Skrzynia biegów
manualna
Ilość przełożeń
6
Sprzęgło
mokre
Przeniesienie napędu
łańcuch

Podwozie

Wymiary (długość, szerokość, wysokość)
2085 x 745 x 1170 mm
Rozstaw osi
1430 mm
Masa pojazdu w stanie suchym
185 kg
Masa pojazdu zalanego płynami
208 kg

Eksploatacja Suzuki SV 1000

Opony

Opona przód
120/70-17
Opona tył
180/55-17

Suzuki SV 1000 (2003 - 2007)Suzuki SV 1000S (2003 - 2007)

Triumph Speed Triple 1050 IV generacja (2005 - 2010)Suzuki SV 1000 (2003 - 2007)

Yamaha FZS 1000 Fazer (2001 - 2005)Suzuki SV 1000 (2003 - 2007)

Suzuki SV 1000 (2003 - 2007)Suzuki GSF / Bandit 1200S (2000 - 2005)

Opinie o sklepie

Zweryfikowane opinie z Google
Błyskawiczna przesyłka (zamówienie o godz. 14, paczkomatem już o godz. 8 rano następnego dnia!) , paczka zapakowana schludnie i estetycznie, tak samo kurtka, która była prezentem urodzinowym, więc nawet nie było potrzeby szukania okazjonalnego opakowania. Zdecydowanie polecam i na pewno wrócę do Motobandy na kolejne zakupy :)
Ada Banasiak
Ada Banasiak
Towar zgodny z opisem wysyłka błyskawiczna i gratisy sklep wart każdej złotówki zapraszam każdego motobandziora
Lukasz Elo
Lukasz Elo
Bardzo polecam motobandę. Świetne podejście do klienta na najwyższym poziomie od samego początku do końca. Oby więcej takich sklepów.
Wojciech Skwarcan
Wojciech Skwarcan
Z tak szybkim dotarciem paczki to się dawno nie spotkałem. Wszystko jak być powinno, przesyłka szybko wysłana, jest feedback o tym co się z paczką dzieje, towar dotarł dobrze zapakowany i zgodny z zamówieniem. Organizacyjnie chłopaki mają to ogarnięte :)
Nikodem Wolski
Nikodem Wolski
Mogę z czystym sumieniem Polecić sklep motobanda może na miejscu mnie nie było ale fachowa pomoc poprzez e-mail przy zakupie pomogła , profesjonalne podejście do klienta , kiedyś jak pozwoli na to pogoda napewno się wybiorę do sklepu a tym czasem pozostaje napić się kawy w ich kubku
Paweł W
Paweł W
Udany zakup, bardzo szybka wysyłka i informacja mailowa na każdym kroku, od zakupu do dostarczenia paczki przez kuriera - Polecam
Andrzej Szymichowski
Andrzej Szymichowski